Військові медики вивчають зону катастрофи

Військові медики вивчають ситуацію в ураженому фосфором регіоні для прогнозування наслідків аварії для здоров’я людей.

Лікування постраждалих внаслідок катастрофи на Львівщині
УНІАН
Медики вивчають особливості перебігу хвороби уражених фосфором людей, аби отримати відповідь на питання про можливі наслідки катастрофи.

Військові медики вивчають ситуацію в ураженому фосфором регіоні для прогнозування наслідків аварії для здоров’я людей.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Управління прес-служби Міністерства оборони України, про це сьогодні на прес-конференції у Львові повідомив начальник Науково-дослідного інституту проблем військової медицини Департаменту охорони здоров’я Міністерства оборони України доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби Василь Варус.

Як зауважив Василь Варус, мета роботи науково-медичної практичної групи в зоні аварії - це медична розвідка ураженого району, під час якої необхідно отримати відповіді на низку запитань. Зокрема, який прогноз найближчого і віддаленого часу щодо наслідків "фосфорної аварії", яка ефективність надання медичної допомоги та медична готовність держави до ліквідації хімічних аварій.

Василь Варус також повідомив, що прогноз складається з вивчення особливостей перебігу захворювання людей, які потрапили під дію токсичних речовин та межі району з перевищенням вмісту сполук фосфору. Також вивчають якість і ефективність медицини та профілактичних заходів на місці аварії та які ресурси держави необхідно залучити надалі.

У складі науково-медичної практичної групи військовослужбовці Науково-дослідного інституту проблем військової медицини, головного санітарно-епідеміологічного управління Департаменту охорони здоров’я Міноборони, та Військово-медичного центру Міноборони у Західному регіоні.

За словами Василя Варуса, довготривалий прогноз полягатиме у вивченні історій хвороб усіх постраждалих від аварії потягу з “фосфорними” цистернами, які були чи знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Як відомо, за даними Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, з початку виникнення надзвичайної ситуації на Львівщині госпіталізовано 184 особи, з них 52 – діти.

Жовтий фосфор – сильно отруйна, вогненебезпечна речовина, що може завдати суттєвої шкоди здоров’ю людини та навколишньому середовищу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: