Військові вимагають в уряду і Ради 20 мільярдів

Українські військові в черговий раз заявили про матеріальні проблеми та готові піти у Верховну раду задля їх вирішення.

З початком планової роботи сесії Верховної ради військові негайно ініціюватимуть питання щодо дофінансування Збройних сил України. Про це заявив начальник головного управління виховної та соціально-психологічної роботи Генштабу ЗС Олександр Копаниця.

"Той ресурс, який нам виділила держава для забезпечення функціонування всіх компонентів Збройних сил, не забезпечує наші потреби у виконанні заходів державної програми", - зазначив військовий.

"Держзамовлення на оборонну сферу ми сформували в обсязі 32 мільярдів. Мінімальна потреба у цьому році складала 17,5 мільярда, а ми отримали по загальному фонду 7,14, і зі спеціальним фондом 11,6 мільярда", - також розповів він.

Такий рівень фінансування, за словами Копаниці, "не може бути задовільним". Він наголосив, що у 2010 році мінімальна потреба війська становитиме 20 мільярдів гривень.

Виходом із ситуації, яка склалася, військовий вважає "внесення змін до бюджету стосовно фінансування Збройних сил і однозначне виконання нашого замовлення на фінансування збройних сил у 2010 році на рівні не нижче 20 мільярдів".

Відповідаючи на питання, чи варто осінній призов робити у повному обсязі в таких умовах, він зазначив, що до Збройних сил не може бути призвано менше 26 тисяч осіб.

"Є багато військової інфраструктури, і динаміка переведення збройних сил на професійну основу саме так ставить питання", - сказав він.

Водночас Копаниця наголосив, що "рівень підготовки органів військового управління, який досягли у попередні роки, дозволяє стверджувати, що Збройні сили готові виконати бойові задачі".

Також військовий ПЕРЕКОНАНИЙ, що "Збройні сили мають бути тим інститутом, який лежить поза межами політичних пристрастей".

Нагадаємо, раніше начальник Генштабу, головнокомандувач Збройних сил Сергій Кириченко заявляв, що українська армія майже вичерпала цьогорічний ресурс, необхідний для забезпечення її потреб і ефективного виконання завдань.

Нещодавно в Україні знову почалися відключення електроенергії за борги військовим об'єктам.

Читайте також:

В української армії закінчилися гроші на цей рік

48 військових частин відключили від світла за борги

Через борги Україна залишилась без повітряної оборони

Міноборони: українська армія під загрозою розвалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: