Військові втрачають гуртожиток

Через аварійний стан під загрозою опинився гуртожиток для військових у Івано-Франківську.

Івано-Франківськ
Архів
Івано-Франківськ.
Єдиний в Івано-Франківську гуртожиток для військових - в аварійному стані. В ньому тріснула стіна. 

У своїх проблемах більше 80 мешканців - колишніх та нинішніх військових - звинувачують будівельників, що почали зводити поруч багатоповерхівку. Військовий гуртожиток тріснув від першого поверху до самісінького даху. Чим вище, тим ширша тріщина у стіні. На горищі в неї руку можна просунути. 

Найгірше, за словами тутешніх мешканців, коли злива – “дощить” навіть у кімнатах та коридорі. 

Тріщина у стіні, кажуть мешканці гуртожитку, з’явилася, коли поруч з їхнім будинком, стіна в стіну, почали зводити багатоповерхівку. “Самі постраждали”, – відповідають на всі звинувачення забудовники. Мовляв, коли вирили фундамент, наткнулися на воду. Експертиза, за їхніми словами, показала, що то були не грунтові, а техногенні води. Тобто десь прорвалися труби. І тепер затоплені й підвали новобудови. 

В міській архітектурі погоджуються - винна справді вода, проте не без участі будівельників. Вину будівельників мають підтвердити чи спростувати львівські експерти, до них звернулася міська прокуратура Івано-Франківська.Відповіді чекають з дня на день. 

За найсприятливіших розкладів забудовників, поки вони ще працюють на цьому об’єкті, змусять підремонтувати гуртожиток. Що з ним буде за рік-два - уже не їхня проблема. 

У місті наразі не було жодного випадку, коли б будівництво, що руйнує сусідні споруди, припинили.

ВідеоАварійний гуртожиток у Івано-Франківську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: