Військові навчання в українській армії замінять на уроки іноземних мов

Через недофінансування бюджету на 2009 рік міністр оборони має намір замінити військові навчання на теоретичні заняття.

Міністр оборони Юрій Єхануров поінформував колег з НАТО, що у 2009 році Міноборони України вимушене суттєво обмежити проведення військових навчань через критичне недофінансування.

Про це Єхануров повідомив під час виступу на засіданні комісії Україна-НАТО у Кракові.

Міністр зазначив, що діяльність Міноборони у 2009 році буде визначатися рівнем ресурсного забезпечення, яке обумовить суттєве скорочення проведення таких властивих для Збройних Сил заходів як військові навчання, польоти авіації тощо.

Проте, як підкреслив міністр оборони, основні зусилля будуть зосереджені на запобіганні розвитку деструктивних процесів, підтриманні технічної готовності озброєння і військової техніки з урахуванням їхньої здатності до відновлення боєздатності після подолання кризових явищ в економіці, а також на безумовному виконанні завдань з охорони повітряного простору України і найважливіших об’єктів її інфраструктури.

"Вимушене обмеження в організації польової підготовки буде використовуватися для підвищення загального теоретичного рівня військовослужбовців, підвищення ними рівня володіння іноземними мовами", - сказав Єхануров.

Він також констатував, що ідея прискореної професіоналізації армії до кінця 2010 року, як свого часу планувало Міністерство оборони, виявилася надто амбітною.

Як повідомлялося, міністр оборони Єхануров бере участь у засіданні комісії Україна-НАТО в рамках неформальної зустрічі міністрів оборони країн-членів НАТО.

Напередодні Єхануров зазначив, що у Кракові у нього буде дуже важка розмова із колегами з країн НАТО.

“Я повинен роз’яснити, що у нас відбувається, чому ми не можемо виконувати усі зобов’язання перед партнерами по Альянсу”, – сказав Єхануров, констатуючи незадовільний рівень фінансування збройних сил, передбачений держбюджетом на 2009 рік.

Читайте також:

Єхануров розкаже НАТО, як в Україні все погано

Ющенко: фінансування Тимошенко не гідне української армії

Міноборони: українська армія під загрозою розвалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: