Військовим підвищать пенсії

Із січня 2008 року буде проведено перерахунок пенсій для всіх військовослужбовців запасу. Про це повідомив міністр оборони України Анатолій Гриценко.

Із січня 2008 року буде проведено перерахунок пенсій для всіх військовослужбовців запасу. Про це повідомив міністр оборони України Анатолій Гриценко в інтерв’ю газеті “Україна молода” від 21 вересня 2007 року.

Анатолій Гриценко
УНІАН
Анатолію Гриценку більше не соромно дивитися офіцерам в очі
Він нагадав, що додатково Міністерству оборони в цьому році виділили 50 млн. грн., що дозволило врешті–решт підвищити військовослужбовцям Збройних сил грошове забезпечення з 1 квітня.

“Я радий, що міністра оборони таки почули і подбали про людей у погонах. Бо в іншому випадку я написав би заяву і пішов з посади міністра - про це я сказав у лютому членам колегії Міноборони і командирам бригад, полків. Бо я вже не міг дивитися в очі офіцерам, які отримували по 850 гривень, 500 з них сплачували за оренду житла, i фізично не могли прогодувати сім’ю, а не те щоб купити квіти або парфуми дружині”, - сказав Гриценко.

“Підвищувати зарплату військовим будемо й надалі, а з січня наступного року - зробимо перерахунок пенсій для всіх військовослужбовців запасу всіх силових структур. Кошти на це в проекті бюджету–2008 передбачені”, - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: