Викиди радіації в Японії триватимуть ще кілька місяців

Фахівцям не вдається зупинити витік радіоактивної води з тріщини в технічному резервуарі, розташованому поблизу другого реактора АЕС "Фукусіма-1" в Японії.

Щоб зупинити витік радіоактивних речовин з АЕС "Фукусіма-1", може знадобитися кілька місяців, повідомив офіційний представник кабінету міністрів Японії Юкіо Едано.

"Ми вивчаємо всі можливості для того щоб зробити це якомога швидше", - сказав Едано, додавши, що уряд і компанія-оператор АЕС Tokyo Electric Power зараз розглядають різні варіанти виходу з критичної ситуації на АЕС.

"Головне зараз - повністю налагодити роботу охолоджуючих систем реакторів", - сказав Едано.

Раніше повідомлялося, що фахівцям Tokyo Electric Power не вдається зупинити витік радіоактивної води з тріщини в технічному резервуарі, розташованому поблизу другого реактора АЕС "Фукусіма-1" в Японії. Роботи із заливки тріщини бетоном вирішено припинити - суміш до цих пір не затверділа і вода продовжує витікати у море. В даний час TEPCO почала закачувати в тріщину полімерний розчин, що поглинає воду.

Витік води, зараженої радіоактивними речовинами, було виявлено напередодні у шахті силових кабелів, розташованій недалеко від водозабору другого реактора. Прилади показали, що рівень радіації в районі шахти складає 1 тис. мілізіверт на годину.

Надзвичайний стан на АЕС "Фукусіма-1" виник в результаті землетрусу силою 9,0 бала, що обрушився на Японію 11 березня 2011 р. Під час стихійного лиха сталося відключення системи охолодження реакторів. З шести енергоблоків АЕС на чотирьох був зафіксований сильний перегрів, там неодноразово спостерігалися пожежі і відбувалися вибухи.

Читайте також:

Японія назвала ситуацію на "Фукусімі" критичною, проте стабільною

Витік радіоактивної води на "Фукусімі" зупинити не вдається

В Японії виявили витік радіоактивної води з "Фукусіма-1" в море

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: