"Викинув 4 тисячі співробітників": Арестович прокоментував відмову Ахметова від медіабізнесу

Автор
Юлія АбрамоваЮлія Абрамова
Дата публікації
Перегляди
109к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Викинув 4 тисячі співробітників": Арестович прокоментував відмову Ахметова від медіабізнесу

Фото: скриншот з відео

Наразі радник голови офісу президента пропонує подивитися, як бізнесмен Рінат Ахметов буде прощатися зі співробітниками медіа.

У передаванні українським бізнесменом Рінатом Ахметовим медіабізнесу в "управління державі" немає жодного підступу.

Про це в інтерв’ю Наталії Мосейчук сказав радник голови офісу президента Олексій Арестович.

"Це величезні кошти: 100 млн на місяць. Зараз бізнесу немає, тому що більшість активів захоплено або зруйновано. Кажуть, що він будує завод чи в Болгарії, чи десь ще... І кидати на неприбуткову діяльність, якими були його канали, як кажуть фахівці, такі гроші він просто не має змоги. До того ж тут можна підставити державу: "Ви хотіли - ось. Тепер у вас 4 тисячі співробітників, яких ви маєте забезпечити робочими місцями", - зазначив Арестович.

Він також додав, що хотів би поставити запитання співробітникам Ахметова, чи не бажають вони висловитися з цього приводу.

"Це ж було раптове рішення. Я не думаю, що їх попереджали заздалегідь", - замислився радник.

За його словами, війна сама собою виконає закон про деолігархізацію, тому що олігархів у цій країні не залишиться фізично.

"Зараз ми побачимо, як вони будуть прощатися із людьми. Що має робити лідер, так це піклуватися про людей ціною власного здоров'я", - додав Арестович.

Нагадаємо, український мільярдер Рінат Ахметов заявив, що відмовляється від своїх медіа та передає їх в управління державі. Він додав, що цього тижня "Медіа Група Україна" відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій своїх каналів, ліцензій друкованих медіа в Україні.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
109к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація