Викладач Львівської академії сухопутних військ жорстоко покалічив першокурсника

Офіцеру не сподобалася поведінка курсанта і він побив юнака.

У Львові офіцер Академії сухопутних військ побив першокурсника. Покарання підполковника за неслухняність обернулося для учня втраченою селезінкою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спершу був удар у груди за спізнення. А через кілька днів – сильний удар у бік просто на заняттях. Постраждалий твердить, що офіцер покарав його за шум в аудиторії.

Після лекцій курсант поскаржився у медпункті на біль у грудях та животі. Але отримав лише пігулку від серця. Коли стало ще гірше – попросився на огляд до хірурга. Однак лікар назвав його симулянтом.

Тільки на четвертий день, після того як однокурсники і батьки здійняли паніку, курсанта доправили до лікарні. Там одразу поклали на операційний стіл.

"При обстежені було виявлено розрив селезінки з внутршньочеревоною кровотечею. Інтенсивність кровотечі могла призвести до небажаних наслідків, навіть смерті", - заявив хірург.

ВідеоУ Львові офіцер Академії сухопутних військ відбив селезінку першокурснику

Підозрюваний офіцер всі обвинувачення заперечує. Натомість військова прокуратура вже впевнена: факт побиття мав місце, так само, як і намагання приховати це.

Тепер в академії проводять одразу дві службові перевірки – щодо самого побиття і ненадання вчасної першої медичної допомоги. Результати обіцяють повідомити приблизно за тиждень.

Мама хлопця їх чекати не буде. Вона хоче забрати документи дитини з престижного вишу. Її син був кандидатом у майстри спорту з рукопашного бою. Після видалення селезінки на спортивній кар'єрі, найпевніше, доведеться поставити крапку.

Нещодавно львів'янка голіруч забила до смерті власну дитину. Жінка всі звинувачення відкидає та каже, що 2-річна донька сама впала з ліжечка.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: