Викладачку одеського коледжу, де сталася пожежа, відправили під домашній арешт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Її підозрюють у порушенні правил пожежної безпеки.

Київський районний суд Одеси відправив під цілодобовий домашній арешт викладачку Одеського торгово-економічного коледжу, в якому сталася пожежа в грудні 2019 року. Ірину Таранову підозрюють у порушенні правил пожарної безпеки.

Про це йдеться на сайті Судової влади Україну.

За даними слідства, 4 грудня 2019 року Таранова залишила увімкненим "аварійний" обігрівач в закритому кабінеті на третьому поверсі шестиповерхової будівлі. Через це розпочалася пожежа, внаслідок якої загинули 16 людей, постраждали – 47. Прокуратура повідомила викладачці про підозру в порушенні правил пожежної безпеки, що призвело до тяжких наслідків ( ч.2 ст.270 КК України).

Жінка ж на засіданні суду заявила, що не вважає себе винною. За її словами, в кабінеті залишалася офісна техніка, але ніяких аварійних обігрівачів, тим паче включених, там не було.

Суд вирішив, що під час слідства Таранова не може спілкуватися з колегами, оскільки деякі з них перебувають під слідством. Адвокатка жінки заявила, що оскаржуватиме це рішення суду, оскільки її клієнтка досі викладає в коледжі, а отже не спілкуватися з колегами не зможе – під час карантину вона викладає через відеозв'язок.

Водночас прокуратура Одеської області оголосила підозри в порушенні пожежної безпеки ще двом співробітникам коледжу – завідувачу денного відділення економіки коледжу та заступнику директора з адміністративно-господарської роботи.

Раніше повідомлялося, що рятувальник Сергій Шатохін та викладачка вищої математики одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Ганна Бортюк, які загинули під час пожежі, рятуючи студентів, відзначені званням Героя України. Президент Володимир Зеленський посмертно присвоїв загиблим орден "Золота Зірка" за героїзм і самопожертву.

Залиште свій коментар

Вибір редакції