Викладачок-сепаратисток відсторонили від пар і запустили процедуру звільнення

Старша з сестер не з'явилась на роботу

Сестер Ковальчук, які викладали в педагогічному університеті Драгоманова і відзначились сепаратистськими заявами у соціальних мережах, сьогодні відсторонили від пар і запустили процедуру звільнення, йдеться в ТСН.16.45.

Вдень у старшої із сестер Інни Ковальчук мали проходити пари на другому та шостому курсах, але вона на них не з'явилась.

Замість неї в деканаті факультету призначили заміну. А пізніше засідання працівників факультету, на якому вони працювали, засудило позицію своїх колег і вирішили звернутись до ректора із вимогою звільнити їх негайно.

Разом із тим декан факультету – Алла Зернецька зізналась, що таку поведінку своїх колишніх випускниць розцінює як удар у спину, адже сепаратизму їх на факультеті не вчили.

"Пройшла нарада виробничого колективу, весь професорсько-викладацький склад був на цій нараді. Викладачі засудили поведінку двох бувших наших колег. Всі були дуже обурені, вони дозволили собі, те що собі не мали дозволяти ані християнин, ані громадянин, ані фахівець з виховання і освіти", - заявляє декан.

Нагадаэмо, що напередодні у столичному педагогічному університеті імені Драгоманова спалахнув "сепаратистський" скандал після того, як блогери поширили фотографії сестер Інни та Ірини Ковальчук, які викладають у виші іноземні мови. У соцмережах жінки вихваляють бойовиків із Донбасу та закликають російську армію "звільнити" Київ від українського уряду.

ВідеоВ університеті Драгоманова відреагували на інформацію про викладачів-сепаратистів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: