Викликаний ДАІшниками молодик збив журналіста "Дорожнього контролю"

Дата публікації
Перегляди
7123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Викликаний ДАІшниками молодик збив журналіста "Дорожнього контролю"

На журналіста наїхав автомобілем молодик, викликаний ДАІ / Фото: Дорожній Контроль

Журналісти, побавши порушення, викликали ДАІ, замість якої приїхав невідомий міцний чоловік.

У Миколаєві невідомий громадянин навмисно наїхав автомобілем на журналіста "Дорожнього контролю" Віталія Косенка. Про це повідомляє сам ДК.

У вівторок, 3 квітня приблизно об 11:45 херсонські журналісти "Дорожнього контроль", перебуваючи в м. Миколаєві на вул. Пушкінська 45 побачили патруль ДАІ. Журналісти підійшли до міліцейської машини щоб взяти інтерв'ю в інспекторів.

Під час спілкування журналісти  побачили, що на задньому сидінні патруля лежать два напівзаповнених протоколи, тобто точно такі ж протоколи, які були раніше зафіксовані в Запоріжжі.

Журналісти відразу ж набрали 102 і викликав чергового ДАІ. Однак замість нього приїхав міцний чоловік на автомобілі ЛАДА. Вийшовши з машини, він підійшов до журналіста "ДК" Віталія Косенка й заявив, він зі своїми колегами з міста не вийде - на виїзді буде організована засідка, що розправитися з журналістами.

Після цього невідомий сів в автомобіль, вивернув кермо ліворуч, різко рушив убік Віталія, у результаті чого проїхався журналістові по нозі. Далі він продовжив рух і навмисно сильно вдарив машиною журналіста.

Віталій при падінні вдарився головою об бампер і об асфальт. Невідомий спробував втекти з місця ДТП заднім ходом, але його автомобіль заблокували активісти "Дорожнього контролю".

Поруч стояли даішники, які ніяких активних дій не вживали. ДК зазначає, що нападником виявився чоловік на ім'я Сергій – колишній співробітник ДАІ.

За словами водіїв, даний громадянин часто виступає свідком при складанні адміністративних протоколів.

"Дорожного контролю" і ДАІ влаштували чергові "розбірки"

"Дорожного контролю" і ДАІ влаштували чергові "розбірки"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація