Викликаний на сімейну сварку міліціонер зламав жінці ніс і наставив синців

Дільничний вирішив вгамувати жінку кількома ударами.

Дільничний інспектор відлупцював жінку – так закінчився його виклик на сімейні розбірки в одне із сіл Прикарпаття, йдеться в сюжеті ТСН.

Після візиту інспектора у 44-річної жінки перелом носа, подряпини та синці по всьому тілу. Дільничного викликав чоловік, аби вгамувати дружину під час сімейної сварки.

"Працівник міліції завдав декількох ударів в обличчя. І це підтверджують діти потерпілої. На тілі потерпілої виявлені численні садна, подряпини на руках, на передпліччях, ногах – очевидно, вона падала на коліна, коли він витягав її на вулицю", - каже старший прокурор відділу прокуратури в Івано-Франківській області Василь Кричун. 

Аби приховати побиття, дільничний склав на жінку адмінпротокол, кажуть у прокуратурі. Мовляв, вона була добряче напідпитку, чинила йому супротив.

Своєї вини правоохоронець не визнає - пояснює, що його дії були адекватні поведінці потерпілої, бо вона вела себе агресивно, зухвало, нецензурно висловлювалася.

33-річний дільничний є спадковим міліціонером: його батько обіймав в органах керівні посади. Сам він має звання капітана, вже дев'ять років на службі. Але тепер за дискредитацію міліції його звільнили. Керівництво каже – претензії до роботи дільничного мали і раніше.    

Проти вже колишнього дільничного порушили кримінальну справу за перевищення влади та службових повноважень, йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

ВідеоДільничний інспектор відлупцював жінку

Залиште свій коментар