Найближчим часом Мінкульт збере експертну групу з питання роботи месенджера в Україні.
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що його турбує робота Telegram в Україні, адже комунікація з представниками месенджера повністю відсутня.
Про це Ткаченко заявив в інтерв'ю NV.
"Є комунікація з соціальними мережами, — з Facebook, наприклад, чи з YouTube. Що мене непокоїть, наприклад, коли ми говоримо про такий месенджер, як Telegram? Що така комунікація взагалі відсутня", – каже очільник Мінкульту.
Ткаченко пропонує розпочати дискусію про те, яким чином будуть складатися відносини суспільства з Telegram, в першу чергу, щодо анонімних ТГ-каналів.
Він анонсував, що найближчим часом Мінкульт збере експертну групу з питання роботи месенджера в Україні, яка складатиметься з різних фахівців. Також до дискусії будуть залучені представники ТГ-каналів.
Telegram і ФСБ
Раніше Олександр Ткаченко заявляв, що підтвердження чуток про зв'язок Телеграму з російськими спецслужбами, у влади немає.
Водночас херсонський журналіст Ігор Бондаренко, який потрапив в полон у Херсоні, після звільнення розповідав, що Телеграм контролюють російські спецслужби. За його словами, ФСБівці принесли на допит переписку журналіста, яку він видалив ще за пів року до того.
У січні минулого року у Німеччині планували заборонити месенджер Telegram через неодноразове поширення антивакцинаторських настроїв на платформі.
Читайте також:
- Хакери з Росії поширили повідомлення з фейковими посиланнями на Telegram для отримання особистих даних українців
- Опублікований список ворожих Telegram-каналів, які маскуються під проукраїнські
- У СБУ перелічили Telegram-канали, де росіяни публікують фейки й провокації щодо війни в України
- Безпека використання Telegram: прості поради