Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виключені прокурори зі справи беркутівців успішно пройшли переатестацію

Проте адвокатка родин Небесної сотні обурена призначення для колишнього заступника Труби

Всі четверо прокурорів у справі розстрілів на Майдані, яких виключили із судового процесу над п'ятьма беркутівцями успішно пройшли переатестацію, йдеться в ТСН.19.30

Раніше прокурори Олексій Донськой, Ігор Земсков, Яніс Сімонов та Денис Іванов відмовились сприяти звільненню беркутівців з так званої "чорної сотні" задля обміну і до винесення вироку судом. Тоді їх поспіхом замінили на інших. Нині усі четверо залишаються працювати в оновленому Офісі генпрокурора.

А в Державному бюро розслідувань керівником відділу справ Майдану призначили колишнього заступника Романа Труби Олександра Буряка. Цим призначенням обурилась адвокатка родин Небесної сотні. Євгенія Закревська нагадала, що Буряк фігурує на плівках НАБУ із записами розмов голови Окружного адмінсуду Вовка. На цих записах Буряк та Вовк обговорюють корупційні дії.

Відео Усі четверо прокурорів у справі розстрілів на Майдані успішно пройшли переатестацію

Раніше прокурори Олексій Донськой, Ігор Земсков, Яніс Сімонов та Денис Іванов відмовились сприяти звільненню беркутівців з "чорної сотні" задля обміну і до винесення вироку судом. Тоді їх поспіхом замінили на інших. Нині усі четверо залишаються працювати в оновленому Офісі генпрокурора.  

Усі четверо прокурорів у справі розстрілів на Майдані успішно пройшли переатестацію

Тим часом новопризначена очільниця ДБР Ірина Венедіктова розкритикувала свого попередника Романа Трубу та пообіцяла збільшити кількість слідчих у справах Майдану, які після втрати генпрокуратурою функції слідства має розслідувати ДБР.

«Створений та вже працює окремий слідчий підрозділ, який займається розслідуванням справ Майдану. Його штатна чисельність становить сьогодні 25 слідчих. У найближчий час мною на розгляд президента України буде подано нову структуру Бюро, в якій передбачено створення окремого управління по справах Майдану та збільшення кількості слідчих, які розслідуватимуть ці провадження», - повідомила Венедіктова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції