Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Топменеджер "Нафтогазу" Вітренко через суд вибиває свою премію за перемогу над "Газпромом"

Раніше Юрій Вітренко запропонував владі роздати українцям його премію.

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко подав до суду через невиплату йому премій за перемогу над російською компанією "Газпромом"  у Стокгольмському арбітражі.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "UА:Перший".

"Я вже подав позов до суду, я нікого не лякаю, я просто говорю, що є законний шлях захисту своїх інтересів. Якщо держава не хоче по справедливості і не хоче порівну, то тоді потрібно йти до суду ... Це питання принципу, це не питання грошей", - заявив Вітренко.

Раніше виконавчий директор "Нафтогаз" запропонував керівництву країни розділити доходи від транзиту газу, а також отримані від "Газпрому" 2,9 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу, включаючи премію самого топ-менеджера, між усіма українцями.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що керівництву НАК "Нафтогаз України", а також працівникам, які в Стокгольмському арбітражі відстоювали інтереси компанії, виплатять на всіх 29 млн доларів премій (близько 700 млн грн). Раніше наглядова рада "Нафтогазу" ухвалила рішення, що на премії піде 1% від суми виграшу.

Наприкінці 2019 року російський "Газпром" перерахував близько 2,9 млрд доларів боргу. 

Відео "Нафтогаз" та "Газпром" уклали новий контракт на транзит блакитного палива

Діятиме він упродовж 5 років з можливістю подовження ще на 10. У перший рік мінімальні гарантовані обсяги прокачки газу становитимуть 65 мільярдів кубометрів, у наступні чотири роки - по 40-к. Правила врегулювання транзиту у "Нафтогазі" назвали європейськими.  

"Нафтогаз" та "Газпром" уклали новий контракт на транзит блакитного палива

Залиште свій коментар

Вибір редакції