Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Операцію проводили працівники НАБУ та Антикорупційної прокуратури.  

Під час отримання хабара на суму у 170 тисяч євро був затриманий тимчасовий виконувач обов'язків ректора Національного авіаційного університету (НАУ) Володимир Харченко.

Про це повідомив речник президента України Святослав Цеголко.

"Щойно голова СБУ доповів президентові про затримання т.в.о. ректора Національного авіаційного університету під час отримання хабара в розмірі 170 тисяч євро", - йдеться у його повідомленні. 

В СБУ уточнили, що тимчасовий ректор через посередника адвоката вимагав 170 тисяч євро від професора. У таку суму він оцінив підписання наказу про призначення науковця на посаду в навчальному закладі.

"Співробітники спецслужби спільно з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро затримали т.в.о ректора та адвоката у робочих кабінетах після отримання частини хабара у розмірі 100 тисяч євро", - йдеться у повідомленні.

Прізвище затриманого на сайті СБУ не вказується, однак на офіціному сайті НАУ вказано, що т.в.о ректора є Володимир Харченко. 

Наразі відкрито кримінальне провадження за  ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України "Одержання хабара в особливо великому розмірі". Такі дії караються  позбавленням волі на строк до 12  років. 

Нагадаємо, раніше співробітники СБУ спільно з Національним антикорупційним бюро та прокуратурою затримали ректора одного з університетів Запорізької області на хабарі. Очільниця вишу передавала десять тисяч доларів США одному із заступників міністра освіти за позитивний висновок з акредитації ВНЗ та уникнення перевірки відомчою інспекцією.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції