Використані тести на COVID-19 та медичне приладдя: у двох областях знайшли величезні звалища небезпечних відходів

Небезпечні медзалишки потрібно було утилізувати.

У Київській і Миколаївській областях виявили тонни використаних медичних інструментів та органічних медичних відходів. Серед знайденого і залишки, які звозили з медичних закладів та лабораторій, діяльність яких пов’язана із СОVID-19. Все сміття було сховано у приміщеннях, у яких зберігати подібні відходи не можна.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Так, під час обшуків на складах не призначених для  зберігання та утилізації  правоохоронці виявили: тонни використаного медичного інструменту, лікарських діагностичних та дезінфекційних засобів, а також органічні медичні відходи, предмети, забруднені біологічними рідинами, відходи медичних закладів та мікробіологічних лабораторій, зокрема, діяльність яких пов’язана із СОVID-19.

Силовики встановили, що представники фірми-ліцензіата замість того, щоб утилізувати відходи, звозили їх на склади. Приміщення вони орендували.

Про виявлення небезпечних відходів буде повідомлено місцеву владу для організації належної утилізації виявлених відходів. Правоохоронці розпочали провадження за статтею зловживання владою та службовим становищем. Наразі встановлюють коло людей, причетних до правопорушення. Їм загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.

Читайте також:

  • На узбіччі траси поблизу Львова майже пів року лежить просто неба медичне сміття
  • Звалище медичного сміття біля лабораторії у Луцьку: хто викинув небезпечні речі і чи прибрали їх 

Новини України: у закинутих корівниках знайшли звалища епідемічно небезпечних відходів

Новини України: у закинутих корівниках знайшли звалища епідемічно небезпечних відходів

Повʼязані теми:

Наступна публікація