Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Викрадених папуг з Луцького зоопарку повернули, але один одразу загинув

Три дні птахів не годували, і тримали зв’язаними.

Пару папуг, яких викрали з вольєру Луцького зоопарку, знайшли, але одразу після повернення - один з птахів загинув, йдеться в ТСН.12.00.

Ельзу та Флінта - рідкісних зеленокрилих ара, поцупили зі звіринцю три дні тому. Зловмисники посеред ночі зламали двері вольєру, де мешкали чотири велетенські папуги. Вкрали самця та самицю, один такий птах вартує більше двох тисяч доларів.

Як і де папуг знайшли, в поліції не повідомляють. Адже продовжують пошуки крадіїв і не хочуть зашкодити слідству. Відомо лише, усі три дні після викрадення птахів не годували. А ще вони були міцно зв’язані. Через це у Флінта відмерли лапки. Із невідомих причин зловмисники відрізали йому крила, птах був у тяжкому стані і помер, щойно поліція привезла його у зоопарк. Ельза, сподіваються у зоопарку, виживе. Нині її лікують та відгодовують.

Відео Зловмисники відрізали крила викраденому з Луцького зоопарку папузі, невдовзі він помер

Ельзу та Флінта - рідкісних зеленокрилих ара - поцупили зі звіринцю три дні тому. Зловмисники посеред ночі зламали двері вольєру, де мешкали чотири велетенські папуги. Вкрали самця та самицю. Усі три дні після викрадення птахів не годували, їх міцно зв'язали, тому у Флінта відмерли лапки. Із невідомих причин зловмисники відрізали йому крила, птах був у тяжкому стані і помер, щойно поліція привезла його у зоопарк.  

Зловмисники відрізали крила викраденому з Луцького зоопарку папузі, невдовзі він помер

Залиште свій коментар

Вибір редакції