Викрадений в Україні палестинець Абу-Сісі подає в суд на СБУ та МВС

Дірару Абу-Сісі в Ізраїлі пред’явлено ряд звинувачень, які він заперечує. Натомість інженер пообіцяв судитися з українською владою.

Ізраїльський суд 16 червня продовжив арешт палестинського інженера Дірар Абу-Сісі до кінця судового процесу. Одночасно стало відомо, що Абу-Сісі буде судитися з українською владою.

Нагадаємо, Абу-Сісі було викрадено 19 лютого у Києві. Ізраїль звинувачує його у зв’язках з ХАМАСом.

Дірар Абу-Сісі заперечує всі звинувачення на свою адресу. Дружина інженера, українська громадянка Вероніка Абу-Сісі, в свою чергу, назвала звинувачення на адресу чоловіка "абсолютно безпідставними звинуваченнями, казками, повністю відірваними від реальності".

Адвокат Абу-Сісі Таль Ліной повідомив, що має намір подати позов від імені підзахисного проти міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Держприкордонслужби та Генеральної прокуратури, а також, можливо, і проти міністерства закордонних справ.

Він стверджує, що українська влада ніяк не відреагувала на викрадення іноземця ізраїльськими спецслужбами на території Україні.

Адвокат також звинуватив ізраїльську владу в зневажливому ставленні до інженера, у якого серйозні проблеми зі здоров'ям.

Нагадаємо, Дірару Абу-Сісі пред'явлені звинувачення в спробі вбивства, злочинній змові, контактах з іноземними агентами, членство в терористичній організації і порушенні законів про поводженні з зброєю. За версією ізраїльської влади, він займався розробкою та удосконаленням ракет, які використовують палестинські терористи в секторі Гази.

За даними обвинувального висновку, Абу-Сісі брав участь у випробуваннях ракети, яку бойовики випустили в напрямку моря.

Дірар Муса Абу-Сісі зник в ніч на 19 лютого з поїзда, що прямував з Харкова до Києва. У березні ізраїльська влада офіційно повідомила, що він перебуває на території Ізраїлю. За словами Абу-Сісі, до вагону увійшли три чоловіка, двоє з них у військовій формі. "Вони попросили його показати паспорт, але він відмовився. Вони почали йому погрожувати й силою забрали документ. Потім вони силоміць змусили його вийти з поїзда на станції біля Полтави", - говориться в повідомленні.

Палестинця транспортували в машині в Київ. Там його тримали у квартирі, де були ще 6 осіб, які представилися членами Моссад.

За словами Абу-Сісі, члени Моссад допитали його одразу, а потім транспортували на літаку до Ізраїлю.

Читайте також:

В СБУ пообіцяли розповісти правду про зниклого палестинця

Ізраїль звинуватив викраденого в Україні палестинця в розробці ракет для ХАМАС

Палестинський інженер розповів, яким чином його викрали з України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: