Викрадення документів про приватизацію називають спробою приховати гріхи Черновецького

Представники опозиційних фракцій Київради вважають, що зникнення документів могло бути інсценовано, щоб приховати докази зловживань, пов'язаних з приватизацією.

Депутатом Київради, який напередодні став жертвою викрадення автомобіля разом з найважливішими документами про приватизацію об'єктів на території столиці за 2006-2010 роки, є член Блоку Черновецького Петро Іванов. Опозиція Київради підозрює, що крадіжка була інсценована.

У Київраді Іванов - перший заступник голови постійної комісії з питань власності і голова комісії з приватизації.

Джип "Фольксваген Туарег" - вартістю близько 80 тис. дол., у нього викрали з парковки на проспекті Перемоги. Як розповів сам Іванов оперативникам, викрадення відбулося в період з 14.30 до 16.00.

При цьому, за його словами, у нього немає страху потрапити під кримінальну відповідальність за службову халатність, оскільки не є держслужбовцем. Втім у середу, 31 квітня, вже прокуратурою міста Києва було порушено кримінальну справу за фактом службової недбалості службових осіб Головного управління комунальної власності КМДА.

Іванов у крадіжці нікого не підозрює.

"Вкрадену машину я купував разом з дружиною, - розповів Іванов. - Про перевезення документів знало дуже обмежене число людей. Я, як голова комісії, взяв документи в ГУ комунальної власності і повинен був відвезти їх у комісію з приватизації. Не можна назвати - це перевіркою , просто вони мають право дивитися приватизаційні справи і вносити свої зауваження. Ви питаєте чому знадобилося везти приватизаційні справи за 4 роки? А що я повинен був висмикувати їх вибірково, а потім би мені сказали, чому того-то справи немає? Всі ці папки помістилися в салоні мого автомобіля. Не думаю, що зловмисників цікавили саме документи в салоні. Адже скло затоноване. Джип вкрали вже після перевірки справ, я не знаю, хто міг це зробити".

У міліції інформацію про зниклі у вкраденому автомобілі документи не надають, посилаючись на таємницю слідства.

"Наскільки мені відомо, розголошення їх змісту дійсно може зашкодити розслідуванню", - запевнив начальник відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС Києва Володимир Поліщук.

Представники опозиційних фракцій Київради вважають, що зникнення документів могло бути інсценовано, щоб приховати докази зловживань, пов'язаних з приватизацією.

"Зокрема, там могла міститися інформація про підставних учасників приватизаційних конкурсів, штучно занижені експертні оцінки комунального майна, дозволу на приватизацію без згоди балансоутримувача", - вважає голова фракції БЮТ Тетяна Меліхова.

З нею згоден член фракції блоку Кличка Валерій Карпунцов. "Символічно, що нібито вкрали справи з приватизації як раз за весь час правління Черновецького", - вважає він.

"Я не вірю, що всі ці документи могли вміститися в салон однієї машини. Адже тільки по одному об'єкту папери приватизаційної справи з усіма узгодженнями та довідками можуть зайняти кілька виликих томів. Тут же мова йде про документи за чотири роки! Я не виключаю, що документи вивезли й створили видимість пропажі ", - сказав він.

Карпунцов припускає, що розрахунок людей Черновецького був такий - зараз по недбалості прокуратура завела тільки одну кримінальну справа, а якщо б почали детально вивчати приватизаційні справи, щодо порушень могли б завести не одну сотню справ. Ще один комплект документів, звичайно ж, є ще і в покупців об'єктів у столиці, проте якщо до угоди є питання, то навряд чи вони стануть їх комусь показувати.

Блок Кличка на найближчому засіданні Київради ініціюватиме створення спеціальної слідчої комісії для вивчення ситуації з викраденням документів.

Читайте також:

У Києві викрали документи про приватизацію за чотири роки

БЮТ: Черновецький продав метро "Хрещатик"

У Києві збираються приватизувати центр для глухих дітей

Київрада скасувала приватизацію Житнього і Володимирського ринків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: