Викрито групу посадовців за торгівлю новонародженими

Одеська обласна лікарня, Комінтернівська районна лікарня та райдержадміністрація займались торгівлею новонародженими.

Співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Одеській області викрили організоване злочинне угрупування у складі посадовців Одеської обласної та Комінтернівської районної лікарні, а також райдержадміністрації, які продавали новонароджених дітей.

Як повідомили у Центрі громадських зв'язків Управління МВС України в Одеській області, двох чиновників цих медзакладів сьогодні за рішенням Приморського райсуду Одеси узято під варту.

За попередніми даними, підозрювані протягом 2008-2010 років незаконно позбавляли батьківських прав незабезпечених матерів, зловживаючи службовим становищем, а потім передавали дітей третім особам за хабарі у розмірі від 3 до 10 тисяч доларів США.

Зникнення дітей, уточнила керівник ЦГЗ Ольга Богаченко, оформляли як передачу їх в дитячі будинки, куди насправді новонароджені не надходили, або фіксували за підробленими довідками фатальні результати.

Всього співробітниками міліції виявлено відсутність в установах чотирьох дітей, перевіряються також обставини відсутності ще декілька новонароджених.

Читайте також:

Немовлята вивчають рідну мову ще в утробі

В Італії жінка народила шістьох близнюків

В Україні за рік зріс рівень народжуваності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: