Віктор Сидоренко "заморожує" генофонд для майбутнього

У галереї "Колекція" представляє новий зміст часу та форм життя в експозиції "Новий ковчег" класика українського contemporary art Віктора Сидоренка.

Виставка Сидоренка
ТСН.ua
Віктор Сидоренко "заморожує" генофонд для майбутнього
Застиглий погляд собаки, поворот голови коня, доросла людина в позі ембріона. Головні форми існування життя на землі, що раптом заніміли в льодовій кризі, а для художника Віктора Сидоренка – це новий експеримент у тлумаченні Часу.

Віктору Сидоренку щоразу вдається поєднати класику і сучасні ідеї, здивувати поєднанням класичних академічних форм з медіа чи скульптурою, ідей сучасного мистецтва і одвічні біблійні сюжети. "Новий ковчег" являє собою містку за змістом та формою інсталяцію – "кріосауни", які зберігають головні форми життя на землі. Роботи вмонтовані в простір стіни - як стилізації Ноєвого Ковчега – форми, що легендою зберегла людство, не давши обірвати його історію. Візуально виставку доповнює шокуюче відео процесу муміфікації людини, як першого етапу до безсмертя. Центром "Нового ковчегу" виступає об’ємна гіпсова голова, матеріальний об’єкт, таке собі сучасне представлення "Голови професора Доуеля".

"Новий ковчег" є продовженням експериментів художника з Часом та нових трактувань біблійних сюжетів, і якщо в попередніх проектах Час розглядався просто як нескінченна форма, то тут Час виступає в сенсі безкінечності.

"Одна із нав’язливих ідей людства – це безсмертя людини, збереження та модифікація її генетичного коду, - розповів Віктор Сидоренко, художник. - Релігія пропагує шлях до безсмертя душі, наука – до безсмертя тіла. "Новий ковчег" - це така собі форма депозитарію, моє трактування спроб людини до збереження генетичного матеріалу"

Фото надані прес-службою галереї

Читайте також:

У Львові вшанували пам'ять автора "Червоної рути"

У Лондоні поставили "Утомленные солнцем"

В Україні рекламуватимуть Гоголя
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: