Віктор Янукович у Раді голосує за чотирьох (відео)

Відеозйомка зафіксувала, як депутат-регіонал і син президента Віктор Янукович-молодший займається "кнопкодавством".

В Інтернет потрапило відео, на якому видно, як син президента Віктора Януковича - народний депутат Віктор Янукович-молодший під час засідання Верховної ради голосує одразу за чотирьох нардепів.

Практика, коли один депутат голосує за кількох своїх колег, які не присутні на засіданні парламенту, в Україні існує давно, незважаючи на те, що це є порушенням Конституції. У Європі подібний спосіб "волевиявлення" вважається звичайним шахрайством.

У зв'язку з цим спікер Ради Володимир Литвин вирішив внести на розгляд парламенту постанову про введення в дію електронної системи голосування "Рада-3", покликану припинити "кнопкодавство". Однак у правлячій Партії регіонів уже висловили переконання, що нова система не буде введена в дію.

До речі, згідно зі звітом ВР, саме у Партії регіонів виявилося найбільше прогульників. А 17 депутатів без поважних причин пропустили взагалі всі пленарні засідання 7 сесії парламенту з вересня 2010 по січень 2011 року.

Відтепер дані про відвідуваність депутатів будуть оновлюватися щоденно. Згідно з інформацією за 5 квітня, 78 народних обранців (тобто майже кожен шостий) були відсутні на засіданні ВР без поважних причин.

Читайте також:

Рада відзвітувала про відвідуваність депутатів: виявлено майже 80 прогульників

Литвин зізнався, що депутати тиснуть на кнопки не лише пальцями

Систему голосування "Рада-3" визнали безпечною для здоров'я "кнопкодавів"

Янукович-молодший не відмовився від депутатської матеріальної допомоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: