Віктор Янукович записався до партії Тягнибока

Повний тезка чинного президента України - Віктор Федорович Янукович - став членом вінницького осередку Всеукраїнського об'єднання ВО "Свобода".

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що членом його партії став повний тезка чинного президента України - Віктор Федорович Янукович.

"Був у Вінниці на загальних зборах партійної організації. Виникла кумедна ситуація, коли вручав партійні квитки. Оголошують: Янукович Віктор Федорович! - Виходить поважний чоловік, наш свободівець...", - розповів Тягнибок на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зауважимо, що курйози з однофамільцями в політиці стаються найчастіше перед виборами. Так, цього року в селищі Серники Рівненської області на виборах до сільради і на посаду голови балотувалися 22 кандидати з однаковими прізвищами - Полюхович - а у кількох з них були однакові імена та по-батькові. Розрізняли їх виборці за прізвиськами.

А минулого року на Закарпатті новонароджену дитину назвали Януковичем (повне ім'я - Бережанський Янукович Іванович). Як пояснила мати хлопчика, "Янукович мені подобається, хочу, щоб мій син був такий гарний і твердохарактерний, як він". Хто батько малюка - невідомо.

Читайте також:

Партія регіонів похвалила Тягнибока за зразковий націоналізм

Тягнибок передрік повторення 1937 року: з доносами та залякуваннями

Біженка з Афганістану назвала своїх дочок Одеса й Україна

Відео Януковича з вінком посіло третє місце в річному рейтингу YouTube

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: