Віктор Ющенко зустрівся з британським прем'єром Гордоном Брауном

Віктор Ющенко та прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун провели переговори на Даунінг Стріт.

Англійці - друга за два дні нація, якій український президент пояснює чому мерзне Старий світ. У Лондоні Віктор Ющенко, зокрема, обговорював питання гарантій транзиту газу до європейських споживачів, які надає українська сторона, за умов його постачання російською стороною. Зустріч пройшла без преси.

Як сказав Ющенко після закінчення зустрічі, "у нас відбулася з прем'єр-міністром Великобританії достатньо довга розмова, присвячена одному, - ситуації на газовому ринку, постачанню Росією газу європейському споживачеві. У мене була єдина мета - донести інформацію про розвиток цієї ситуації і найголовніше - щодо плану її врегулювання".

Глава української держави в черговий раз підкреслив, що Україна повністю виконує свої зобов'язання по забезпеченню транзиту російського газу в країни Європи. Ющенко також підкреслив, що Україна повністю розрахувалася за газ, який був поставлений їй в 2008 році, додавши при цьому, щоминулого року і особливо з 1 січня 2009 року Україна не проводила несанкціонований відбір газу.


Про результат зустрічі дивіться у сьогоднішньому випуску ТСН.ВідеоВіктор Ющенко зустрівся з британським прем'єром Гордоном Брауном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: