Вільні демократи проти Тендерної палати

Партія вільних демократів заявляє, що вона передала до Генпрокуратури документи щодо корупції у Тендерній палаті.

Партія вільних демократів заявляє, що вона передала до Генеральної прокуратури документи, що підтверджують факти корупції у Тендерній палаті.

Як повідомили УНІАН в прес-службі Партії вільних демократів, вільні демократи вимагатимуть від Генпрокуратури провести розслідування за вказаними фактами.

Сергій Одарич
УНІАН
Вільний демократ Сергій Одарич
"Ми будемо боротися до кінця. Вільні демократи вимагають притягти до відповідальності представників усіх політичних сил, що причетні до організації масштабних махінацій з держзакупівлями”, - зазначив почесний голова Партії вільних демократів, мер міста Черкаси Сергій Одарич.

При цьому вільні демократи у повідомленні не назвали фактів корупції у Тендерній палаті.

Водночас активісти Партії вільних демократів провели пікетування Генпрокуратури з вимогою навести лад у Тендерній палаті та притягнути до кримінальної відповідальності осіб, що причетні до махінацій з бюджетними коштами через корупційні схеми.

Пікетувальники в театралізованій формі продемонстрували ситуацію, що сьогодні склалась у Тендерній палаті. Учасники акції порівняли чиновників-корупціонерів від різних політичних сил з учасниками телевізійної програми "За склом", де недобросовісні ділки за допомогою хабарів "виграють" тендери, а чесні підприємці, хоч і бачать таке беззаконня, не можуть пробити уявну прозору стіну між вітчизняним бізнесом та корупцією у владі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: