Вилов безпритульних собак у Києві розпочнуть з настанням тепла

Наразі вилов собак неможливий, снодійне від морозу замерзає у шприцах.

У Києві на третину зросла кількість покусаних людей. Майже дві тисячі 700 киян покусали торік. На кожного другого напали вуличні пси, яких у столиці різко побільшало.

До 2007-го у столиці щороку з вулиць назавжди забирали 30-ть тисяч собак, стільки само залишалось. Два роки тому після реорганізації присипляти собак заборонили, дозволили їхню стерилізацію з тим, щоби потім знову повертати в місто. За браком коштів останнім часом не відбувалося ні достатньої стерилізації, ані відлову.

Опікуни, інакше кажучи, захисники тварин ситуацію з вуличними тваринами в Києві теж називають безвихідною. Сьогодні над тваринами не мають контролю ні вони, ані комунальники. І все ж із собаками, які люблять людську кров, волонтери воліють вирішити проблему кардинально.

Поки ж комунальна програма неефективна, волонтерів і притулків на всіх бродячих тварин бракує - зграї собак господарюють у столиці України.

Масові рейди місцями, де собаки нападали на людей почнуться з настанням тепла. Наразі вилов собак неможливий, снодійне від морозу замерзає у шприцах. Чиновники після свят обіцяють зібрати спеціальну комісію аби навести лад із бродяжками і зробити вулиці Києва безпечними.

Нагадаємо, в ніч з п'ятниці на суботу, 26 грудня, 27-річний оператор Першого телеканалу Іван Волошин був знайдений мертвим.

Спочатку повідомлялося, що його знайшли зі слідами травм на голові, крім того, в нього зник мобільний телефон.

Пізніше в столичному комунальному підприємстві "Притулок для тварин" повідомили, що чоловіка загризли на смерть безпритульні собаки.

В тому ж підприємстві спростували інформацію про те, що чоловік помер від травм голови.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН:

Читайте також:

Оператор Першого каналу захлинувся в калюжі через напад собак

У Києві оператора центрального телеканалу загризла зграя собак

2009 рік став рекордним за кількістю вбивств журналістів

ВідеоВилов собак у Києві відклали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: