Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вилучені соцслужбами діти язичників-вегетаріанців повернуті батькам за рішенням суду

Справа отримала широкий суспільний резонанс.

Житомирський центр реабілітації віддав трьох дітей батькам-язичникам, які відмовилися від споживання м'яса у своїй родині. Після рішення суду на користь сім'ї під установою зібралися як прихильники, так і противники повернення діток до своїх рідних батьків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Житомирський районний суд виніс ухвалу про призупинення розпорядження Тетерівської сільради про вилучення дітей і постановив негайно повернути дітей батькам. Але співробітники центру реабілітації кілька годин відмовлялися це робити. Серед прихильників і противників повернення дітей до родини виникли сутички. "Я також із цим стикаюся, у мене троє дітей вегетаріанці, ми вже дев'ять років вегетаріанці, і діти не хворіють", - казали одні. "Батьків треба притягнути до відповідальності, діти мають права на харчування нормальне, на навчання, на відпочинок. А вони ходять напівголодні", - пояснювали інші.

ВідеоНа Житомирщині центр реабілітації не віддає дітей батькам-рідновірам, попри рішення суду

У батьків є своя точку зору на те, що відбувається. "Дітей замовили до цих подій – була така інформація. Замовили тіньові структури, щоб довести до позбавлення батьківської опіки і переправлення через кордон по своїм інтересам", - вважає мама Свєтозара. В центрі реабілітації пояснили, що крім рішення суду потребують іще клопотання від соціальних служб, які направили у центр дітей. "Це не однієї секунди справа. Міська служба дає клопотання, а потім обласна дає дозвіл. І тут суд мені – не приший рукави", - пояснила директор центру реабілітації дітей "Сонячний дім" Валентина Сінько.

У селі ж переконані в правильності свого рішення. "Ми маємо претензії до них, бо вони залишають дітей бездоглядними і голодними", - твердить керівник соціальної служби у справах дітей Тетерівської сільської ради Марія Присяжнюк.

Фотогалерея Продірявлені щоки і почикрижені язики. Таїланд святкує моторошний фестиваль вегетаріанців (18 фото)

Нагадаємо, на початку липня жителі села Тетерів поскаржилися сільському голові на те, що діти, що проживають в родині так званих рідновірів, недоїдають. Соціальні служби постановили вилучити з родини трьох дітей. Батьки заявили, що діти мали повноцінний раціон, хоча, дійсно, м'ясом їх не годували. Такий їхній сімейний вибір - вони живуть нібито за давніми слов'янськими звичаями, не їдять м'ясо та рибу. Рідновіри звернулися до юристів. Правники заявили, що взагалі не чули про справи, де людей позбавляють батьківських прав за те, що вони якось інакше годують своїх дітей.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції