Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вилучення майна під приводом воєнного часу є незаконним – судді

Вилучення майна під приводом воєнного часу є незаконним – судді

Ніякої конфіскації з такої причини в Україні зараз бути не може.

Жодної конфіскації майна під приводом воєнного стану не може бути. Так у Верховному суді роз'яснили відповідну статтю закону про правовий режим воєнного стану, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Фахівці наголошують, що будь-яке приватне рухоме чи нерухоме майно примусово відбирати в людей представниками влади заборонено, принаймні поки що. Заборона на вилучення майна діятиме, доки не ухвалять сам механізм конфіскації – пояснення, хто і яким чином має це робити під час воєнного стану.

Відео Конфіскація майна під час воєнного стану заборонена, поки не ухвалено механізм його вилучення

Будь-яке приватне рухоме чи нерухоме майно примусово відбирати у людей представникам влади, принаймні, поки що заборонено. Так у Верховному суді роз'яснили статтю про конфіскацію закону "Про правовий режим воєнного стану". Заборона на вилучення майна діятиме поки не ухвалять сам механізм конфіскації.

Конфіскація майна під час воєнного стану заборонена, поки не ухвалено механізм його вилучення

А от на конфіскацію майна згідно із судовими рішеннями у кримінальних чи цивільних справах воєнний час ніяк не впливає. "На даний час будь-яке вилучення майна під приводом запровадження воєнного часу є незаконним. І якщо хтось став очевидцем цих подій, або учасником, він має звертатися до правоохоронних органів, тому що наразі це буде злочином вважатися", - запевнила суддя-спікер ВСУ Світлана Яковлєва.

Як повідомлялося, журналісти дослідили, чи зросли в ціні сіль, бензин і продукти харчування після запровадження в Україні воєнного стану. Виявилося, що ніякого здорожчання нема, натомість деякі групи товарів дешевшають.

Залиште свій коментар

Вибір редакції