"Вимагаємо вибачення": в "Укрнафті" прокоментували звинувачення в ухилянні від сплати податків

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
4732
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вимагаємо вибачення": в "Укрнафті" прокоментували звинувачення в ухилянні від сплати податків

В компанії заявляють, що регулярно і в повному обсязі сплачують податки.

В Мережі стала поширюватися інформація про те, що компанія "Укрнафта" ухилялася від сплати податків, тож має заборгованість перед державою.

В компанії таку інформацію, яку поширила СБУ, називають недостовірною.

"2022 року і "Укрнафта" у повному обсязі виконала поточні податкові зобов'язання, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 18,2 млрд грн. Компанія не має заборгованості по сплаті податків, в тому числі по сплаті акцизного збору", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що в умовах воєнних дій компанія зберегла стабільний видобуток нафти та відновила його показники до рівня довоєнного та не має затримок з виплатами заробітної плати, зокрема мобілізованим співробітникам.

Також у компанії нагадали, що "Укрнафта" та "Укртатнафта", що володіє Кременчуцьким нафтопереробним заводом, це два різних суб'єкти господарювання, тому вимагають від СБУ спростувати недостовірну інформацію.

Нагадаємо, що німецьку нафтогазову компанію підозрюють у причетності до війни в Україні на боці РФ. Wintershall Dea звинувачують у постачані сировинних компонентів авіапалива для літаків РФ, які атакують Україну.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4732
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація