Виманюють гроші за лічені хвилини: українців попередили про нову аферу шахраїв

Виманюють гроші за лічені хвилини: українців попередили про нову аферу шахраїв

Фото: pixabay.com

У Держказначействі пояснили, як діє схема шахраїв.

В Україні аферисти вигадали нову шахрайську схему, аби виманити кошти громадян. Зловмисники телефонують українцям, обіцяючи компенсацію, але насправді самі видурюють гроші.

Про це попереджає Державна казначейська служба.

 Зокрема, шахраї телефонують до осіб, представляються працівниками Казначейства і пропонують перерахувати їхні кошти за придбані раніше неякісні медпрепарати. Однак, для отримання "компенсації" треба сплатити "судовий збір" за начебто вже виграною судовою справою проти виробника цих неякісних медичних препаратів.

Наголошується, що до компетенції Казначейства не належить ініціювання порушення судових справ проти виробників неякісних товарів, надавачів неякісних послуг. Крім того, посадові особи Казначейства не телефонують фізичним особам щодо здійснення ними тих чи інших перерахувань коштів – це не входить до компетенції працівників Казначейства.

"Казначейство застерігає громадян щодо перерахування ними власних коштів на підставі телефонних дзвінків і пропозицій та радить звертатися у таких ситуаціях до правоохоронних органів", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що у Києві шахраї завдяки підробленим документам намагалися переписати на себе квартиру померлих людей.

Як повідомлялося, шахраї вигадали нову схему, за допомого якої полюють на заощадження пенсіонерів. Вони називаються працівниками Пенсійного фонду, напрошуються до помешкань пенсіонерів і втираються у довіру до літніх людей.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Шахраї наживаються на зниклих тваринах: як не потрапити на гачок аферистів

Шахраї наживаються на зниклих тваринах: як не потрапити на гачок аферистів

Повʼязані теми:

Наступна публікація