Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Він був наче другий батько". На Одещині поховали одного з командирів морського спецназу Мединського

Військовий пішов воювати в АТО з запасу.

Очаків попрощався з Олегом Мединським - розвідником екстра-класа, командиром одного з підрозділів Центру спецоперацій морської піхоти, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Мединський підірвався на міні на Донбасі, виконуючи бойове завдання. Провести офіцера в останню путь прийшли тисячі людей.

Олег Мединський віддав морському спецназу 25 років. Очолював навчальний підрозділ. Вишкіл у нього пройшли десятки тисяч спецпризначенців.

"Мені він запам'ятається як "батя", так ми його називали, кремінь. Як ми будемо згадувати про нього – справжній мужик. Міг з будь-ким старшим за званням, з ким завгодно свого бійця відстояти, а потім сам розібратися з ним. Він ніколи нікого не давав скривдити", - розповів співслужбовець Олександр Шевченко.

У запас Олег звільнився в 2000 році. Відразу відкрив клуб, де навчав молодь карате. Оскільки сам був володарем 1-го дану.

"Він напевно вже був як другий батько. Ті, хто у нього займався, не курили, не пили – це його заслуга. І він зробив дуже багато для нас. І те, які ми зараз – це завдяки йому", - каже вихованець командира Влас Карибидис.

Коли почалися бойові дії на Сході України, Олег Мединський повернувся в армію. В зоні АТО у складі сил спецоперацій виконував завдання на передовій. Був нагороджений орденом за мужність 3 ступеню. Загинув під Маріуполем.

"Для маленького Очакова, нас всього 15 тисяч, ми втрачаємо вже 18-го. Нам це дуже важко. Родини, люди, друзі – важко", - журиться мер міста Сергій Бичков.

Поховали Олега Мединського на Одещині, де живуть його батьки. Сиротами залишилися троє дітей та двоє онуків.

Про загибель Мединського стало відомо напередодні, 6 вересня. Він загинув під час чергового оголошеного перемир'я.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції