Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Він може перестати ходити": у Бердянську хлопець зламав шийний хребець після стрибків на батуті

"Він може перестати ходити": у Бердянську хлопець зламав шийний хребець після стрибків на батуті

Була створена спеціальна комісія, яка розслідуватиме надзвичайну подію.

У Бердянську Запорізької області 17-річний хлопець зламав шийний хребець коли стрибав на батуті.

Тітка постраждалого Максима Олена розповіла ТСН.uа, що він давно вже займається цим видом спорту, але таке трапляється вперше.

Інцидент стався 8 грудня у торговому центрі "Екватор" у дитячому центрі "Непосида". За словами Олени, це трапилося через те, що поролонова яма, куди після стрибка приземляються спортсмени, була напівпорожня.

“Наш Максим ходив туди неодноразово. Він спортсмен і давно займається на батутах. Коли я з ним розмовляла, він мені сказав, що коли він в ту поролонову яму стрибав, таке відчуття було, що вона була напівпорожня. І коли він приземлився, він відчув таке клацання, як хрускіт", – розповіла Олена.

Після стрибка у Максима стався тимчасовий параліч і він не відчував ноги, проте потім йому допомогли працівники центра.

“Йому тоді допомоли і витягнули працівники центру, тому що, вилізти він не міг сам. Потім він посидів, постояв, він не розумів, що сталося і не міг оцінити, як себе почуває. Тому, він відійшов трохи і вийшов своїми ногами. Зараз він перебуває в Запорізькій обласній лікарні у відділенні нейрохірургії", – каже тітка Максима.

Наразі, він досі перебуває в лікарні під наглядом лікарів, де очікує результати МРТ, після чого йому мають зробити операцію.

“Зараз ми чекаємо і будемо робити МРТ. Нам сказали, що однозначно треба робити операцію, але все знову змінилося. Так що, зараз ми чекаємо на результати МРТ і вже потім будемо думати. У Бердянську нам поставили діагноз – перелом шийного хребця. У Запоріжжі нам його підтвердили. Компресійний перелом п'ятого хребця зі зміщенням, пошкоджено спинний мозок. А МРТ нам потрібне для визначення операції. Цей діагноз вже не одного лікаря. Лікарі нам сказали, що Максим на волосині. Якщо там ці осколки, якщо хребець зміститься, то він і взагалі може перестати ходити або ворушитися. Так що, він так, зараз лежить", – сказала Олена.

Вона також зв'язувалась із торговим центром, у якому це сталося, але там їй нічого не відповіли і зняли з себе всю відповідальність.

"Я прийшла до них (дитячий центр "Непосида" – ред.) і сказала, що у них напівпорожня яма, мені на це відповіли: "Він вийшов своїми ногами? Які до нас можуть бути претензії". Це я спілкувалася з адміністратором. Я зверталася також у Міськвиконком і писала заяву на ім'я мера, щоб вони розслідували цю ситуацію. Вони створили комісію і написали, що будуть розслідувати надзвичайну подію. Ситуація невесела і зовсім сумна", – додала вона.

ТСН.uа намагався зв'язатися з адміністрацією дитячого центру "Непосида", але все керівництво у відрядженні. Протягом дня адміністрація так і не зателефонувала журналістам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції