Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Він на дієті": російське СІЗО відмовилось передавати їжу незаконно ув’язненому Грибу

Відсутність нормального харчування підвищує ризик появи у нього внутрішньої кровотечі.

Російське СІЗО відмовилось передати їжу незаконно утриманому Павлу Грибу, аргументуючи це дієтою.

Про це батько Павла Ігор Гриб повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначає батько, на тлі загального погіршення здоров'я, відсутність мінімально необхідного харчування призводить до підвищення кислотності у шлунку. Своєю чергою, це збільшує ризик раптової появи кровотечі стравоходу, шлунка чи дванадцятипалої кишки.

За висновком лікаря, у такому випадку Павлу буде необхідна порто-системна шунтувальна операція. Проте, за словами батька, жоден медичний заклад Краснодарського краю не спроможний надати необхідну допомогу.

"Ці продукти передавати заборонено. Гриб на дієті". Таку відповідь сьогодні почула людина, яка намагалась зробити...

Опубліковано Ігором Грибом 11 квітня 2018 р.

ВідеоЖиття українця Павла Гриба, якого утримують у російському СІЗО, у небезпеці

Про це написав на своїй сторінці у Facebook його батько Ігор Гриб. У Павла - через сильний біль у животі - погіршився стан здоров'я. Але адміністрація СІЗО на скарги не реагує і не надає медичної допомоги. Гриб-молодший потребує щоденного приймання спеціальних ліків.

Життя українця Павла Гриба, якого утримують у російському СІЗО, у небезпеці

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. У нього почалися проблеми зі здоров’ям, однак українських лікарів до нього не допустили.

Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи. Проти 19-річного Павла Гриба фабрикують справу за надуманим звинуваченням у підготовці теракту.

"Ми все, що можна, всі можливі наші важелі державні стараємось робити, тільки, на жаль, усі ці звернення Російська Федерація ігнорує... Ми будемо продовжувати, бо у нас іншого виходу немає. Якщо йому не давати ніякої допомоги, то він просто, сидячи там в СІЗО, звідти вже не вийде живим", - розповів батько в’язня Ігор Гриб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції