"Він усміхався, коли зачитували звинувачення". Нападник на мечеті в Новій Зеландії не визнає провину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік, якого підозрюють у вбивстві півсотні людей, вважає себе невинним.

Підозрюваний у вбивстві 51 людини під час нападу на мечеті в новозеландському місті Крайстчерчі Брентон Таррант відмовився визнавати свою провину.

Про це пише The New York Times з посиланням на слова адвокатів Тарранта у Високому суді Крайстчерча.

Відмова Тарранта визнати провину означає тривалий судовий розгляд, який розпочнеться 4 травня 2020 року. Тепер суду належить подбати про безпеку учасників процесу, а також подумати про те, щоб підозрюваний не зміг використовувати підготовчі слухання як платформу для проголошення своїх поглядів.

Зазначається, що Таррант не визнає себе винним за кількома пунктами обвинувачення, зокрема в тероризмі та вбивство. За словами судді, проведена експертиза показала, що підозрюваний абсолютно адекватний, тому є осудним.

"Коли у суді йому озвучили обвинувачення, Таррант, який долучався до засідання відеозв'язком, усміхався. Це стривожило родичів загиблих", - йдеться у повідомлення.

Якщо провину доведуть, він швидше за все проведе залишок життя у в'язниці без права на дострокове звільнення - такого вироку ще ніколи не виносили в Новій Зеландії.

Нагадаємо, 15 березня у місті Крайстчерч в Новій Зеландії сталася стрілянина у двох мечетях. Нападник на мечеть в Новій Зеландії записав 17-хвилинне відео розправи над жертвами і транслював у прямому ефірі в інтернеті. Влада країни оголосила напад терактом.

Брентон Таррант – головний підозрюваний у цій справі. Він вважає себе расистом і фашистом, а до цього публікував "маніфест", де виступив проти мігрантів і писав про "білий геноцид". За його словами, ідейним натхненником злочину став норвезький терорист Андерс Брейвік. Брентон Таррант, який застрелив 51 людину, мав офіційну ліцензію на володіння зброєю.

ВідеоПісля теракту в Новій Зеландії Facebook заборонить будь-які прояви "білого націоналізму"

Блокуватимуть дописи, що поширюють дискримінацію та цькування інших рас, а також ретельніше відстежуватимуть та видалятимуть терористичний контент. Такі новації запровадили після нападу на мечеті в Новій Зеландії, жертвами якого стали щонайменше 50 людей.  

Після теракту в Новій Зеландії Facebook заборонить будь-які прояви "білого націоналізму"

Залиште свій коментар

Вибір редакції