Він відрізав їй якийсь орган, мамі досі не показали тіло – сестра вбитої українки в США

Якби мамі показали тіло одразу, трупів було б два, переконана жінка.

Сестра вбитої в Лос-Анджелесі українки Євгенія в ексклюзивному інтерв'ю ТСН розповіла моторошні подробиці смерті Яни Касьян.

"Поліція чекала дозволу зайти у будинок від шерифа, коли отримали, то туди приїхали машин тридцять. Влетіло купа людей з автоматами. Його вивели, сказали, що у нього на ногах були синці. І постійно казав "любима", так він Яну називав. Мамі сказали, що Яни в будинку немає. Посадили в машину. Це було навмисно, бо якби мама побачила тіло в такому стані, був би ще один труп", - переконана Євгенія.

Сестра вбитої розповідає, що досліджувала комікси написані цивільним чоловіком Яни і знаходить паралелі, між вигаданими Блейком історіями і тим, що він скоїв.

"Я переглянула всі його комікси "Синдром" називається. Була картинка остання – квартира вся біла, біле ліжко, як у Яни спальня вся біла. А на ліжку гола жінка вся в крові з відрізаною головою. А у Яни - спочатку сказали, що її вдарили по голові, версія. Що вона просто впала. Потім було багато версії, що він спускав з неї кров. Потім була версія, що він у неї живої відрізав якийсь орган. Тіло мамі досі не показують", - розповідає жінка.

Євгенія переконана, що сестра потрапила до рук маніяка, який не мав почуттів.

"Виявилося, що він був на забезпеченні батька, матір у нього померла від раку мозку. Він у неї на похороні не був. Він мамине майно все продав. Він по якомусь своєму сценарію діяв. Мені здається, може він взагалі і Яну не любив. Психологічний просто маніяк. У маніяка двоякі настрої. Він буде таким хорошим-хорошим, а потім він просто таке зробить", - каже Женя.

ВідеоСестра загиблої українки в США розповіла подробиці вбивства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: