"Він знає дуже багато". Батько загиблого італійця прокоментував затримання бійця АТО Марківа

"Він знає дуже багато". Батько загиблого італійця прокоментував затримання бійця АТО Марківа

Напередодні українського військовика Марківа затримали в Італії за підозрою у причетності до смерті журналіста Рокеллі.

Батько загиблого на Донбасі італійського журналіста Андреа Рокеллі, Ріно Рокеллі, прокоментував затримання українського добровольця Віталія Марківа.

Зокрема, він сказав, що боєць АТО "знає дуже багато". Про це Рокеллі заявив у коментарі російському виданню "Новая газета".

"Все, що мені відомо, я знаю від італійської поліції. В Італії слідство контактує зі мною. Зараз я точно можу підтвердити: ця людина, Віталій Марків, дуже багато знає, з ним зараз працює слідство. У Марківа багато родичів в Італії, його заарештували тут. Відомо, що він служив в українській армії добровольцем", – сказав він.

Також батько загиблого журналіста заявив, що більше схильний довіряти незалежному розслідуванню справи, аніж тому, яке б провела одна зі сторін конфлікту (Росія або Україна).

"Всі ми розуміємо, що в артобстрілі брав участь не він один. З Україною я ніяк не контактую з цього питання, офіційного статусу в зв'язку з тим, що сталося у мене там немає. Все, що можу сказати - це розслідування провела Італія. І я схильний йому довіряти більше як незалежного, ніж якби його виконала одна зі сторін воєнного конфлікту", – заявив Рокеллі.

В Італії заарештували бійця Нацгвардії за підозрою в причетності до вбивства журналіста

В Італії заарештували бійця Нацгвардії за підозрою в причетності до вбивства журналіста

Нагадаємо, 1 липня, стало відомо, що українського добровольця Віталія Марківа затримали в Італії за підозрою в причетності до смерті на Донбасі журналіста Рокеллі 2014 року. В українській Генпрокуратурі заявили, що здивовані цим затриманням і що зараз українські правоохоронці разом з італійськими колегами розслідують цю справу.

Нардеп Антонищак, який знайомий із Марківим за службою, заявив, що 2014 року в українських військовиків не було мінометів, тож він має сумніви, що італійський журналіст загинув через мінометний обстріл з боку українських бійців. Подібну заяву зробив і нардеп Антон Геращенко, додавши, що затримання Марківа може бути російською провокацією.

Повʼязані теми:

Наступна публікація