Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Винна тупа курка". Топольська вибачилася за реакцію на квоти пісень українською мовою

На думку діджея, прийнятий документ "пахне ненависним совком".

Відомий український діджей та кохана жінка нардепа Сергія Лещенка Анастасія Топольська вибачилася за свою бурхливу реакцію на затвердження закону про українських квоти на музику в радіоефірі.

Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Топольська визнала, що занадто швидко і гаряче відреагувала на голосування за документ, що зобов'язує в радіоефірах щогодини ставити не менше 30% треків з українським вокалом.

"Отже. Що я маю? Природно - скандал. 1+1 дзвонить з проханням коментаря, сотні українців обурені, директор KISS FM Антон Цеслік не довчив закон і вирішив завчасно попередити всіх про зливи, а винна у всьому цьому тупа курка Топольська. Окей. Навіть не хочу гуглити новини - уявляю там заголовки типу "Наречена/дівчина/коханка/співмешканка Сергія Лещенка така-сяка і т.д." Скрегочучи зубами від злості, я прийму таку істину і цей бік реальності", - написала вона, додавши, що буде відстоювати своє право і далі вести своє радіошоу.

На думку діджея, написання та затвердження законів, що передбачають більшу кількість українського продукту, може призвести до того, що радіостанції будуть змушені "клепати матеріал на швидку руку".

"У підсумку ми всі будемо слухати убогі твори незрозумілих продюсерів, лише б виконати умови закону і квоти. Набагато крутіше, коли артисти самі виявляють ініціативу і самовиражаються українською мовою, коли вони роблять це з ідеєю і любов'ю - і таких у нас більш ніж достатньо. А загалом усе це пахне ненависним совком, який нам пропонує наш уряд на красивій тарілці з принтом українських візерунків. Все це - справжній популізм", - написала Топольська.

Вона додала, що прийнятий Верховною Радою закон 3822, який набув чинності,  - недопрацьований, а альтернативний проект 3822-1, що передбачає умови для форматних радіостанцій, не прийняли через популізм.

В кінці свого поста Топольська вибачилася за образи і свої поспішні висновки.

"Це все нездорові ідеї, а може і здорові, але просунуті якимось заднім проходом. І ми в цьому всьому з ентузіазмом беремо участь. Мені дуже шкода, що мене так підставили, що я сама так підставилася і підставила інших. Відчуваю себе максимально виснаженою і спустошеною. Не можна, звичайно, бути такою запальною і спалювати все на своєму шляху. А простіше кажучи - я вибачаюся за свою дурість і поспішні висновки. За образи і наслідки таких важких безнадійних почуттів. Сьогодні відчуваю себе дурепою, вже як є. Трапляється. Дякуємо всім за участь і увагу", - резюмувала вона.

Нагадаємо, вчора, 31 жовтня відомий український діджей та Анастасія Топольська назвала "дебілами" депутатів Верховної Ради, які голосували за закон про українські квоти на музику в радіоефірі.

Примітно, що за документ голосував і її коханий - Сергій Лещенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції