Вінницького правозахисника можуть посадити за фалос на Конституції

Правозахисник звинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.338 КК України "Наруга над державними символами України".

 Координатору Вінницької правозахисної групи Дмитру Гройсману пред'явлено звинувачення за публікацію у його блозі зображення статуетки чоловіка з ерегованим фалосом, що лежить на Конституції України. Про це сам Гройсман написав у своєму блозі.

Правозахисник звинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.338 КК України "Наруга над державними символами України". За це передбачено штраф, арешт або позбавлення волі на строк до трьох років.

Також правозахисник обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.301 КК України "Розповсюдження предметів, зображень, творів порнографічного характеру".

Це звинувачення інкримінується Гройсману за розміщення в його ЖЖ посилання на відеоролик про російських політиків та громадських діячів Віктора Шендеровича, Едуарда Лімонова та Олександра Поткіна.

Щодо цього злочину, то він передбачає штраф, або обмеження волі до трьох років.

Крім того, Гройсман звинувачується в розповсюдженні порнографії за розміщене в ЖЖ зображення фалоса поруч із зображенням екс-президента Віктора Ющенка.

Правозахисник також звинувачується в тому ж злочині, вчиненому повторно, що передбачає до 7 років позбавлення волі.

Це звинувачення висунуто за повідомлення в ЖЖ Гройсмана, яке "містило порнографічне зображення, а саме, відскановані листівки Німецького Фонду з боротьби зі СНІДом, з гаслом "Український міліціонер! Спілкуючись з начальником і громадянином, дотримуйся техніки безпеки".

"Слідчий взяв з мене підписку про невиїзд, тепер я не можу покидати межі міста Вінниця без його особистого дозволу", - пише Гройсман.

Він також зазначив, що слідчий "сильно поривається" передати справу до суду, виконавши 217 і 218 статтю КПК.

На думку Гройсмана, замовники цієї справи - вінницькі правоохоронці, яких клієнти правозахисників, біженці з Сомалі звинувачують у пограбуваннях, тортурах та знущаннях.

Нагадаємо, у середині жовтня у квартирі Гройсмана було проведено обшук. Обшук провела міліція в рамках розслідування кримінальної справи, відкритої за поширення порнографії через блог Гройсмана.

Читайте також:

На студента з Донеччини завели справу за непристойну аватару

Сайт "Эха Москвы" заблокували через фотографії FEMEN

В парламенті Індонезії протягом 15 хвилин показували жорстке порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: