Винним у підвищенні тарифів зробили Ющенка (відео)

Таким чином президент намагається збалансувати фінансовий план "Нафтогазу".

Голова Національної комісії з регулювання електроенергетики Валерій Кальченко заявляє, що постанову НКРЕ про підвищення на 35% тарифів на газ для населення з 1 грудня було прийнято відповідно до указу президента для збалансування фінансового плану "Нафтогазу".

Про це Кальченко сказав сьогодні на прес-конференції.

Він додав, що НКРЕ мала багато дискусій з різними органами щодо виконання цього указу президента, але, "на жаль, НКРЕ не одержала підтримки в цьому питанні від уряду, і Національна комісія як незалежний орган регулювання ухвалила відповідне рішення 25 жовтня 2008 року, видавши постанову про підвищення тарифів на 35%".

pamyatnik5
УНІАН
Президент вважає, що за газ слід платити більше
За його словами, загалом НКРЕ виконала указ президента, але в деталях доопрацювала його вимоги.

Нагадаємо, 25 жовтня НКРЕ на своєму засіданні ухвалила рішення про підвищення на 35% тарифів на газ для населення з 1 грудня.

Зокрема, споживачі першої категорії, які використовують не більш як 2,5 тис. кубометрів газу на рік, платитимуть у середньому 495 грн. за 1 тис. кубометрів (за наявності газових лічильників – 46,36 коп. за 1 кубометр, з урахуванням ПДВ, за відсутності газових лічильників – 53,16 коп.).

Друга категорія споживачів за умови споживання природного газу не більш як 6 тис. кубометрів на рік у середньому платитиме 737 грн. за 1 тис. кубів (за наявності газових лічильників 1 кубометра газу коштуватиме 73,2 коп., за відсутності лічильника – 80,52 коп.).

Третя категорія за умови, що об`єм споживання природного газу не перевищуватиме 12 тис. кубометрів на рік, у середньому платитиме 1502 грн. за 1 тис. кубометрів (за наявності лічильників вартість одного кубометра газу становитиме 1 грн. 49,88 коп., за відсутності газового лічильника – 1 грн. 64,82 коп.).

Четверта категорія споживачів, чиї об`єми споживання природного газу перевищуватимуть 12 тис. кубометрів на рік, у середньому платитиме за 1 тис. кубометрів 1794 грн. (за наявності газового лічильника 1 кубометр спожитого газу коштуватиме 1 грн. 79,04 коп., за відсутності лічильника – 1 грн. 96,86 коп.).

Передбачається, що споживачі безпосередньо почнуть платити за новими тарифами з 1 січня 2009 року.

Останній раз НКРЕ підвищувала роздрібні диференційовані тарифи на газ для населення в серпні, вони набрали чинності з 1 вересня 2008 року.

ВідеоВинним у підвищенні тарифів зробили Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: