Головний фігурант справи приніс публічне каяття.
Троє звинувачених у побитті журналістів під час акції 18 травня напередодні в суді визнали свою провину. Це один із пунктів так званої "угоди про примирення", підписаної між підсудними і потерпілими, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
Примиритися з журналістами захотіли самі обвинувачені. Хоча впродовж попередніх судових засідань провину категорично заперечували.
На лаві підсудних їх четверо. Та угоду підписують троє – Титушко, Пшук і Приходько.
Кажуть, що зробили це добровільно і без примусу.
"Вони визнали провину за обидвома статтями: і за хуліганство, і за перешкоджання діяльності. Це є дуже важливо і це є прецедент. Ця угода передбачає не лише визнання їхньої вини, ця угода передбачає і їхнє покарання в повній мірі", - наголосила постраждала журналістка Ольга Сніцарчук.
Крім цього, в документі вказані суми моральних відшкодувань і прийнятні для обох сторін строки покарання. Для Титушка – це 2 роки умовно. Його друзям – по 1,5 року умовно.
Але скільки хто отримає за хуліганство і перешкоджання журналістській діяльності – вирішить суд. Покарання може бути і суворішим.
Свій вирок підсудні почують 2 вересня.
Ще один фігурант справи – Ярошенко – вирішив не здаватися. Звинувачення в хуліганстві він і надалі відкидає. Але зізнається, що було порушення громадського порядку.
"Я шкодую, що там опинився в ту хвилину, що я пришов і опинився там", - пояснив він.
Дії Ярошенка, зафіксовані відеокамерами, тепер суд має оцінити окремо.
Кореспондент ТСН Олена Мацюцька