Вінницький губернатор подав у відставку через догану (відео)

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський подав у відставку.

За словами Домбровського, він вважає неможливим подальше перебування на посаді керівника облдержадміністрації у зв’язку з незгодою з тією оцінкою його роботи, яка фактично дана в указі президента про оголошення догани за порушення вимог про узгодження з главою держави відряджень голів ОДА за межі областей.

Домбровський вважає, що рішення про догану є абсолютно безпідставним.

Олександр Домбровський
УНІАН
Олександр Домбровський
За словами губернатора, 23 вересня він брав участь у засіданні колегії Міністерства регіонального розвитку та будівництва, членом якої є. Звернувшись до Секретаріату щодо погодження відрядження у встановленому порядку, Домбровський не отримав письмової відповіді. Оскільки теми, які розглядались на колегії, стосувались важливих для області питань - дотацій на соціально-економічний розвиток та концепції адміністративно-територіальної реформи – Домбровський узгодив свою поїздку у телефонному режимі з одним із заступників глави Секретаріату президента. Тому оголошення йому догани він вважає проявом давнього конфлікту між ним та посадовцями Секретаріату, в основі якого не формальні, а принципові позиції.

"Я вимушений заявити, що не бачу можливості подальшого перебування на посаді голови обласної державної адміністрації. Може це для когось шок, але коли усі рвуться до влади, Домбровський іде з влади. Я відверто говорю про свою незгоду з оцінкою своєї роботи та роботи Вінницької області, яка фактично дана в указі президента”, - наголосив він.

Нагадаємо, 10 жовтня президент своїм указом оголосив догану голові Вінницької ОДА Домбровському.

ВідеоГолова Вінницької ОДА подав у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: