Винного у жахливому ДТП у Києві не можуть знайти вже 8 років

Винного у жахливому ДТП у Києві не можуть знайти вже 8 років

Ілюстрація

Обурені батьки і родичі заявляють, що судову справу затягують навмисно.

Батьки загиблих у страшній ДТП в Києві, що сталася ще 2003-го року, досі сподіваються на покарання винного. У результаті аварії тоді загинули 6 людей, ще 10 зазнали поранень. Проте винного досі не виявили. Обурені батьки заявляють, що судову справу затягують навмисно.

ДТП сталася у квітні 2003-го року. Мікроавтобус "Форд" на шаленій швидкості мчав по вулиці Бальзака. На сусідній вулиці Цвєтаєвої їхав інший автобус з пасажирами. "Форд" пролетів на червоне світло, через що сталося зіткнення.

Наймолодшому з загиблих було 17 років. Для проведення експертизи знадобилося три роки. Утім, навіть коли визначили, що винуватець ДТП був напідпитку і мчав на червоне світло, кримінальної справи проти нього порушувати не квапилися.   

Як розповіли родичі загиблих, слідчий сказав їм, що буде дуже важко довести вину водія "Форда" і що "заплачено дуже багато грошей і не на його рівні".

Ще через чотири роки справу проти підозрюваного в аварії таки порушили. Але рішення затягують у чергових експертизах.

"Якщо до 6 квітня 2013 року не буде встановлено, хто винен у цьому злочині – матимемо ситуацію, що справу закриють у зв’язку з закінченням термінів", - розповів адвокат Олександр Марков.

Адвокат обвинуваченого у свою чергу не розуміє, чому справу розтягли майже на десяток років. Через це мало вірить у проведені експертизи. Сподівається, нова все-таки доведе, що якби був за кермом горе-авто, то живим би точно не залишився.    

"Я більші ніж переконаний, що за таких умов аварії, не має шансів залишитися живим... Органи досудового слідства ввела мого підозрюваного в оману з приводу процесуального статусу, вони йому говорили, що він свідок", заявив адвокат обвинуваченого В'ячеслав Дяченко.

Поки захисники підозрюваного сподіваються на доведення правості після повторного аналізу подій, матері загиблих в аварії дітей  хочуть одного – наказати винного.

Читайте також:

У Полтаві батьків хлопчика, якого днями збив джип, запідозрили у шантажі

На Рівненщині поляк збив на смерть українця

У Донецьку засудили міліціонерів, які викинули жертву ДТП в поле

Вісім років сподівань

Вісім років сподівань

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація