Вінський: "антитимошенківська" коаліція - це я

Екс-мінстр розповів, як одержував запрошення про співпрацю від опонентів Тимошенко і про те, як прем'єр "вийшла за всі рамки".

Екс-міністр транспорту Йосип Вінський одержував пропозиції про співпрацю від Сергія Тігіпка. Цю інформацію підтвердив він особисто.

Так само він підтвердив, що був і в Секретаріаті президента. "Мене не запрошували, я сам запропонував президентові вислухати інформацію про свою відставку, показав усі документи. Президент вислухав і сказав, що вважає, що я діяв правильно", - розповів Вінський.

На питання, чи запрошував його Ющенко вступити в антитимошенківську коаліцію, Вінський заявив: "Ні. Я сам собі антитимошенківська коаліція".

При цьому він не став пояснювати припущення Олександра Мороза, що тепер Тимошенко варто побоюватися Вінського.

"Основні розбіжності носили політичний характер: я ніколи не був прихильником союзу з Партією регіонів. Те, у чому Тимошенко мене звинуватила, – це найчистішої води розправа над політичним опонентом", - пояснив він.

"А що стосується всіх інших моментів – кадрових у тому числі – це робочі питання. Вони між міністром і прем'єром виникають завжди, якщо міністр не лялька на мотузочках. Працюючи в уряді, я не вважав за можливе виносити на публіку ці розбіжності. І не став би цього робити, якби Тимошенко не вийшла за всі рамки", - заявив Вінський.

Екс-міністр також висловився за проведення дострокових виборів парламенту.

"Вибори парламенту зараз потрібні країні. Механізм і передумови для цього є. По-перше, відсутність коаліції, по-друге, реальне бажання більшості депутатських корпусів відсторонити Тимошенко від влади. У тому числі з боку Партії регіонів", - заявив він.

На питання, що він буде робити після відставки, Вінський сказав: "У мене все зрозуміло. Я політик. Працювати буду на лівоцентристському фланзі, готуватися до парламентських виборів. Головна задача зараз – це ротація політичної верхівки країни. Безлад треба зупинити".

Читайте також:

Вінський створює власну партію

Вінського остаточно звільнили з посади міністра

Вінський: Тимошенко вважає свою команду гноєм

Вінський боїться повторити долю загиблого Кирпи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: