Вінський боїться, що коаліція до вівторка не доживе

Вінський побоюється, що "шалений тиск" на коаліцію може призвести до відкликання підписів.

Третього грудня передбачається проведення зборів демократичної коаліції, де будуть висунуті кандидатури на посаду голови Верховної ради та прем’єр-міністра України.

Про це сказав в інтерв’ю журналістам народний депутат України Йосип Вінський (фракція БЮТ).

Він зазначив, що фракція НУ-НС на своєму засіданні має визначитися щодо кандидатури голови ВР остаточно.

За його словами, у вівторок могла б бути проголосована кандидатура від коаліції на посаду голови ВР, а до кінця тижня – проголосовано за прем’єр-міністра України.

На запитання журналістів, чи не боїться він того, що до вівторка можуть бути відкликані якісь підписи під угодою, і коаліція перестане існувати, він відповів, "боюся, бо тиск шалений".

Вінський зазначив, що, зокрема, займався реєстрацією документів про створення коаліції в апараті ВР. Він підкреслив, що в апараті ВР викликали людей для повторного підпису і проводили експертизу кожного підпису. За його словами, це "виконувалась чиясь вказівка і я навіть знаю чия". В той же час він відмовився назвати, за чиєю вказівкою це робилося.

Вінський також підкреслив, що сьогодні не відбулося голосування за запропоновану кандидатуру Арсенія Яценюка тому, що "голосувати заочно неправильно, а тим більше, що фракція (НУ-НС – ред.) рішення ще не прийняла".

Стосовно непідписання Іваном Плющем коаліційної угоди, Вінський сказав: "або він сам прозріє, або обійдемося без його підпису".

Представник БЮТ при цьому підкреслив, що це проблема блоку “Наша Україна – Народна самооборона”, і БЮТ не вестиме переговорів із Плющем, "нехай НУ-НС вирішує свої проблеми самостійно".

Йосип Вінський вважає, що при голосуванні за кандидатуру Тимошенко на посаду прем’єр-міністра можуть бути віддані голоси і народних депутатів з інших фракцій.
В той же час він підкреслив: "Ми нікого не будемо купувати".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: