Вінський створює власну партію

Вінський має намір "об’єднувати демократів в Україні для створення альтернативної політичної сили".

Екс-міністр транспорту та зв’язку України Йосип Вінський має намір формувати своє політичне об’єднання. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Він сказав: "Думаю, найближчим часом ви почуєте про організацію, яку я буду формувати".

За словами Вінського, він хоче, щоб це "була організація, яка матиме на меті продовження демократичного вектору розвитку України. Бо є сьогодні загроза цьому напрямку, вона є очевидна, я думаю, для всіх". За словами екс-міністра, другою позицією, на яку він звертатиме увагу, є забезпечення справедливості в Україні. "Це є моя політична позиція. Ви знаєте, що я соціаліст за переконанням, і формування засад соціально справедливого суспільства – це є моя принципова позиція. І я буду саме під ці два ключові меседжі, ключові позиції запрошувати людей формувати демократичну структуру", - сказав він.

Вінський підкреслив, що він має намір об’єднувати демократів в Україні для створення альтернативної політичної сили. "Я вважаю, що сьогодні є абсолютно нагальна необхідність для об’єднання всіх демократів і всіх людей, які проповідують принципи соціальної справедливості. Сьогодні вони розпорошені, вони не об’єднані, і моя політична позиція полягатиме в тому, щоб цих людей максимально об’єднати, сконцентрувати, щоб люди отримали сьогодні якусь певну альтернативу. На жаль, альтернатива, яка сьогодні пропонується у вигляді Тимошенко-Януковича, я думаю, що вона є неприйнятною для України, і тому ми маємо шукати третій шлях", - сказав він.

За словами екс-міністра, новий політичний проект він формуватиме з народними депутатами Геннадієм Задирком та Володимиром Каплієнком.

Нагадаємо, 15 червня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звинуватила главу Мінтрансу Вінського у корупції. Зокрема пролунало звинувачення у нецільовому використанні міністром грошей "Укрпошти".

17 червня Йосип Вінський написав заяву про відставку з посади міністра транспорту і зв'язку. Причиною відставки він назвав низку розбіжностей із прем'єром Юлією Тимошенко, зокрема щодо підготовки України до Євро-2012, а також інших політичних, кадрових і економічних питань.

Також Вінський подав заяву про вихід з очолюваної Тимошенко партії "Батьківщина". Він повідомив, що його заява про відставку з посади міністра означає, що він має намір вести активну політичну діяльність.

23 червня Верховна рада ухвалила рішення про усунення Вінського з посади.

Читайте також:

Вінського остаточно звільнили з посади міністра

Вінський: Тимошенко вважає свою команду гноєм

Вінський боїться повторити долю загиблого Кирпи

Вінський звинуватив Тимошенко у зриві Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: