Вінський: Тимошенко приревнувала мене до реклами по телебаченні

Міністр транспорту пояснив, що він більше не міг працювати у Кабміні Юлії Тимошенко.

Йосип Вінський вбачає політичну складову у своїй відставці з посади міністра транспорту та зв'язку.

"Політична складова мені є абсолютно очевидною, думаю, прем’єр-міністру було некомфортно мати людину, яка має свою думку і не міняє її", - заявив урядовець на брифінгу.

Він уточнив, що охолодження його відносин із прем'єром Юлією Тимошенко відбулося ще минулої осені, коли Вінський виступив проти створення коаліції БЮТ і Партії регіонів.

"На жаль, дії, які останнім часом здійснює прем’єр-міністр, – це свідома лінія по моїй компрометації", - також заявив Вінський. Він, крім того, зауважив, що так і не зміг поговорити про свою відставку з Тимошенко та думає, що ця розмова вже не відбудеться.

Міністр також наголосив, що вже давно мав серйозні розбіжності з Тимошенко в поглядах на економічну та політичну ситуацію в Україні, а також етику відносин між прем’єром і урядом.

Вінський вважає, що його свідомо хотіли скомпрометувати, зокрема, блокувалося виділення коштів на підготовку об’єктів транспорту до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Він зауважив, що знає план компрометації і готовий дати відповідь на всі закиди.

Крім того, Вінський пояснив, що, незважаючи на суперечності з Тимошенко, його рішення про відставку було вимушеним."Я впевнений, що в умовах кризи відставка міністра транспорту може негативно вплинути на ситуацію в галузі", - відзначив Вінський.

При цьому він запевнив, що не пішов би з посади, якби не було очевидним, що його подальша співпраця з прем'єром буде неефективною.

Говорячи про кошти державного підприємства "Укрпошта", в нецільовому використанні яких його звинуватили, міністр наголосив, що вважає за необхідне продовжувати активну рекламу проекту "Єдиний електронний квиток", додавши, що був би не проти, якби навіть Тимошенко рекламувала цю послугу.

"Я не міг передбачити, що прем’єр-міністр мене приревнує до того, що я, рекламуючи це, буду більше мелькати на телебаченні, ніж вона", - додав Вінський.

Нагадаємо, Вінський подав заяву про відставку з посади голови Мінтрансу вранці у середу, 17 червня. Пізніше міністр оголосив про намір вийти із партії "Батьківщина", але спростував чутки по свої претензії на посаду президента.

Прем'єр Тимошенко заявила, що вона заяви міністра не бачила, а перший віце-прем'єр Олександр Турчинов пообіцяв провести службове розслідування щодо інформації про нецільове використання Вінським коштів міністерства

15 червня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що група депутатів, наближених до Вінського має намір висунути його кандидатуру на чергових президентських виборах.

Читайте також:

Уряд розслідує куди Вінський витрачав державні гроші

Міністр транспорту Вінський подав у відставку

Луценко надіється, що його не спіткає доля Вінського

Тимошенко нічого не знає про звільнення міністра транспорту

 

ВідеоВінський: Тимошенко приревнувала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: