Вінського 3 години допитували у Генпрокуратурі

Слідчі поцікавилися у екс-міністра, чому всі послуги з будівництва злітно-посадкової смуги у Львові закуповувалися в однієї фірми.

Сьогодні екс-міністр транспорту і зв`язку Йосип Вінський впродовж трьох годин давав пояснення в прокуратурі з питань нагляду за дотриманням законів на транспорті. Про це повідомив прес-секретар екс-міністра Іван Гайванович.

За його даними, виклик екс-міністра був здійснений в рамках розгляду запиту депутата Ігоря Палиці (НУ-НС) щодо законності проведення закупівлі послуг у одного учасника на будівництво злітно-посадкової смуги в аеропорту "Львів".

Як повідомив Вінський, він пояснив слідчому, що ухвалення рішення про проведення закупівлі послуг у одного учасника є прерогативою Міністерства економіки, а Мінтранс виступав в цьому випадку виконавцем. Крім того, за його словами, перед ухваленням цього рішення Міністерством економіки дане питання обговорювалося на засіданні Кабінету міністрів.

На думку екс-міністра, процедура закупівлі послуг у одного учасника, яка дозволила ухвалити швидке рішення і усунути загрозу зриву термінів виконання робіт в рамках підготовки об`єкту до Євро-2012, була повністю виправданою і законною.

Як повідомлялося, Вінського сьогодні вранці викликали до Генеральної прокуратури. Раніше Вінський повідомляв про політичний тиск, який здійснюється на нього і його колишніх заступників по Міністерству транспорту і зв`язку.

Читайте також:

Вінського викликали до прокуратури

Вінський: "антитимошенківська" коаліція - це я

Вінського остаточно звільнили з посади міністра

Вінський боїться повторити долю загиблого Кирпи

Вінський звинуватив Тимошенко у зриві Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: