Вінського остаточно звільнили з посади міністра

Верховна рада відмовилася звільнити Вінського за його власною заявою, підтримавши лише подання прем'єра на його звільнення.

Верховна рада задовольнила подання прем'єра Юлії Тимошенко про звлільнення Йосипа Вінського з посади міністра транспорту та зв'язку. За відповідне рішення проголосували 365 депутатів.

У той же час, перед цим голосуванням депутати відмовилися задовольнити заяву самого Вінського про звільнення - "за" проголосували лише 2 депутати від БЮТ.

Нагадаємо, 15 червня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що група депутатів, наближених до Вінського має намір висунути його кандидатуру на чергових президентських виборах.

Вінський повідомив, що не буде балотуватися на посаду президента. При цьому він вважає, що Тимошенко також не повинна брати участь у президентській кампанії.

"Враховуючи кризову ситуацію, будь-який міністр, у тому числі прем'єр-міністр, не має права балотуватися на президентських виборах", - підкреслив Вінський.

Він висловив упевненість, що Тимошенко "буде вимушена публічно вибачитись" за розповсюдження неправдивої інформації щодо його намірів брати участь у президентських виборах.

Пізніше депутат Геннадій Задирко категорично спростовував інформацію прем'єра Юлії Тимошенко про те, що частина депутатів БЮТ хочуть бачити президентом міністра транспорту та зв'язку Йосипа Вінського.

17 червня Йосип Вінський написав заяву про відставку з посади міністра транспорту і зв'язку. Причиною відставки він назвав низку розбіжностей із прем'єром Юлією Тимошенко, зокрема щодо підготовки України до Євро-2012, а також інших політичних, кадрових і економічних питань.

У відповідь Тимошенко звинуватила Вінського у корупції. Зокрема пролунало звинувачення у нецільовому використанні міністром грошей "Укрпошти".

Читайте також:

Вінський боїться повторити долю загиблого Кирпи

Вінський звинуватив Тимошенко у зриві Євро-2012

Вінський: мене призначили головним корупціонером країни

Вінський написав заяву про вихід з "Батьківщини"

ВідеоВінського остаточно звільнили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: