Вінського звинувачують в рейдерській атаці на аеропорт "Львів"

Після того, як поступили кошти у розмірі 1 млрд грн на реконструкцію аеропорту, Вінський просив призначити замом по будівництву терміналу Валентина Матюшенко.

Колектив ДП "Міжнародний аеропорт 'Львів'" звинуватив міністра транспорту і зв'язку Йосипа Вінського в рейдерському захопленні підприємства.

Приводом послужило звільнення генерального директора ДП Олександра Загреви. Як стверджують співробітники аеропорту, відповідний наказ голови Мінтрансу був підписаний 2 червня. У Мінтрансі відмовилися коментувати звільнення Загреви.

Загрева повідомив, що вже ознайомлений з наказом в телефонному режимі. Зараз колишній гендиректор знаходиться на лікарняному і вважає своє звільнення незаконним. На його думку, воно пов'язане з підготовкою Львова до проведення матчів Євро-2012.

"Після того, як поступили кошти у розмірі 1 млрд грн на реконструкцію аеропорту, Йосип Вінський неодноразово просив призначити моїм заступником по будівництву терміналу Валентина Матюшенко. Я відмовився. І тепер пан Матюшенко призначений в.о. гендиректора ДП. Тим часом він до цього обіймав посаду начальника відділу спецтранспорту управління міліції Івано-франківської області. Я не згоден з позицією міністра", - сказав Загрева.

Нагадаємо, на прес-конференції в Бухаресті Мішель Платіні оголосив, що в Україні містами-господарями Євро-2012 стали Київ, Львів, Донецьк і Харків, а в Польщі - Варшава, Познань, Вроцлав і Гданськ. Основні суперечки розгорілися по четвертій кандидатурі, і в підсумку Дніпропетровськ вирішено було замінити на Харків.

Крім того, як повідомляв ТСН.ua вердикт щодо Львова, Донецька та Харкова носить не остаточний характер.

Нагадаємо також, у рамках робочої поїздки до Львівської області президент Віктор Ющенко оглянув будівництво стадіону у Львові, який буде приймати матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

На сьогоднішній день УЄФА не гарантувала Львову проведення матчів Євро-2012. Місту дано час до 30 листопада 2009 року, щоб виконати обумовлені умови, що стосуються стадіону, інфраструктури аеропорту, регіонального транспорту і розміщення.

Читайте також:

УЄФА зобов'язав Львів вирішити проблеми з аеропортом до 31 липня

Суркіс: готовності до Євро-2012 немає і близько

Ющенко знайшов гроші на будівництво євростадіону у Львові

Ющенко: рішення УЄФА щодо Євро-2012 є справедливим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: